Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


przyciemnianie szyb Głogów i okolice. Czy te ringi będą pasować?


kryster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam kogoś to zna się na przyciemnianiu szyb i zrobi to starannie. Chodzi o przyciemnienie trzech szyb w bmw e46 Coupe. i ile będzie to kosztowało.

A druga sprawa to czy te ringi Ringi CCFL LAMPY BMW E36 E38 E39 E46 Seria 3 5 7 (4775248039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. będą pasować do mojej coupe rocznik auta 06.2002 wersja przed liftowa lampy z soczewką i czy ktoś kupował od tego sprzedawcy, a jeśli nie to od kogo warto kupić ringi ? Szukam dobrych ringów CCFL do kwoty 140zł Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gościa z Nowej Soli, który przyciemnia szyby bardzo dobrze. Na tyle dobrze,że współpracuje nawet z salonami, gdzie przyciemnia szyby w fabrycznie nowych autach. Jak coś do PW do dam namiar. U mnie robił w 5 autach i jest ok już kilka lat. Znajomym robił i tez ok. Za sam tył bierze ok 200zł. Folie bdb jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COVER - Profesjonalne przyciemnianie oraz wymiana szyb samochodowych Lubin
Chłopaki przyciemniali też moje szyby i jest wporzo :) Za 5 szyb (czyli po bożemu) zapłaciłem 450 pln. Chyba mają układy z MO bo jeszcze nikt mi dowodu nie zabrał :4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gościa z Nowej Soli, który przyciemnia szyby bardzo dobrze. Na tyle dobrze,że współpracuje nawet z salonami, gdzie przyciemnia szyby w fabrycznie nowych autach. Jak coś do PW do dam namiar. U mnie robił w 5 autach i jest ok już kilka lat. Znajomym robił i tez ok. Za sam tył bierze ok 200zł. Folie bdb jakości.

widziałem jak okleja i śmiało mogę polecić, robi to solidnie i starannie, efekt idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chętnie bym się umówił na to przyciemnienie szyb do tego Specjalisty z Nowej soli, ale myślicie że przyjedzie do głogowa? i czy zrobi to za 200zl? trzy szyby :) Możecie się z nim skontaktować ? Pozdrawiam.

Szczerze to mi by się nie opłacało przyjeżdżać za 200zł do głogowa i narobić się jak głupi:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że,a daje "zaświadczenie o instalacji folii samochodowej"?Ja takie dostałem jak przyciemniałem szyby w legnicy.Taki certyfikat.Gwarancje na papierze też daje?(jest chyba 7 albo 10 lat na folie że nie wyblaknie)

Może jeszcze frytki do tego? :D Piotrek nie daje ci żadnych zaświadczeń ani papierów. Po prostu klei. Robił mi wszystkie samochody i zero zastrzeżeń ;) Za 200zl pewnie ci zrobi same tyły ale musisz podjechac do nowej soli albo załatwić u siebie garaż i co najmniej kilka samochodów do oklejenia. W każdym razie na pewno nikt w okolicy vi taniej nie zrobi. Jeśli zależy ci na jakiś papierkach to niestety musisz szukać gdzie indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby przyciemnione. Jestem bardzo zadowolony i również polecam Piotrka z nowej soli. A ma ktoś może sposób na te kropki wkoło szyby? Są drobne pęcherzyki na kropkach, ale podobno trzeba poczekać z 3 dni i dopiero pomału dociskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę Ci z drugiej strony. Twierdzisz, że jaka cena taka usługa. Więc mój kuzyn był przyciemniać szyby w firmie w Poznaniu, dostał na to oczywiście papiery, gwarancję itp. Zapłacił coś w okolicach 350-400 zł i facet powiedział, że na tych kropkach nigdy idealnie nie dojdzie i powiem Ci, że też widać w tych miejscach to co u mnie. Więc nie zgodzę się z Tobą, ze jaka cena taka usługa. Trochę poczytałem i jest na to metoda, podobno można w miejsca gdzie są te kropki pod folie psiknąć lakierem do włosów i folia idealnie się zassie. Sprawdzał ktoś tą metodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psiknąć lakierem do włosów
Kobita mi się z domu wyprowadziła to nie mam lakieru ale chętnie bym przetestował lolol Jak będziesz próbował to daj znać bmw_1 Mi na bocznych poschodziły kropki, na tylnej zostały tak jak pisałem wyżej a 450 zł za kpl. to normalna cena. W sumie gość który mi to robił powiedział żebym podjechał za 2-3 dni ale oczywiście olałem sprawę myśląc że samo się zrobi:bag:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...