Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nie działająca jedna żarówka świateł mijania.


Mszeffer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników,

mam mały (mam nadzieje) problem z moją E61, a mianowicie nie świeci mi jedna żarówka mijania. Na początku myślałem, że to żarówka ale niestety nie. Wyciągnołem klosz, obejrzałem wszystkie kable ( te do których można sie dostać) zmierzyłem nawet napięcie na kostce na pinie który odpowiada za załaczenie światła i nic. Napięcia nie ma, ale nie wiem czy to znaczy że LCM nie działa poprawnie bo jak zmierze napiecie w drugiej działającej lamie ( na odłączonej kostce) to w tym miejscu też napięcia nie ma. Co ciekawe komputer pokazuje mi że żarówka nie działa po odpaleniu samochodu ale w trakcie jazdy jak kliknę check to już błedu nie ma. Nie wiem czy to normalne. W każdym bądź razie nie wiem czy to lampa ( jutro spróbuje przełożyć lewą na prawą - kostki chyba takie same), czy też sterownik, w każdym bądź razie może ktoś miał podobny problem i mógłby mnie oświecić. Z góry dziękuję.

Moja Beemka - e61 520d, 2008 rok, 2.0 diesel 177 koni, lampy LCI.

Jeszcze jedno - jak sprawdzałem inne piny w kostce (odpowiadające za inne funkcje lampy) to napięcie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...