Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Mikołajki z Domem Dziecka w Oławie 2014 - bądź tam z nami :)


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rowniez dolaczam sie do wszystkich podziekowan, byla to moja pierwsza wyprawa z wami w barwach Maxbimmera i jestem bardzo mile zaskoczony, a bedzie na pewno jeszcze lepiej.

Co wazne polaczylismy przyjemne z pozytecznym. ;)

Dzieki za wszystkie rady i do nastepnego! happy_bmw

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Przemo miło, że udało się zaoszczędzić troche gotówki w ten sposób bo została przeznaczona na dzieciaki z DD :) niestety nie udało się dojechać do was na praktikera ale moja e38 od jakiegoś czasu stara się mnie usilnie wkurzać zamiast dawać radość... dzięki wszystkim za spotkanie a Kamciowi szczególnie za podpięcie maszynerii do auta!

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz uczestniczyłem w takim wydarzeniu i wiem na pewno-nie ostatni! Mile spędzona niedziela i fajnie, że można dać komuś trochę radości kiedy jej brakuje...

Pierwszy raz też jeździłem po torze gokartem :D Kiedy kolejny wypad? ;)

Szpadyzor mistrz stołu bilardowego... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy za tą wspaniałą niedzielę.

Powiem szczerze, że mimo iż nie spałem dwa dni, warto było na koniec dnia zobaczyć te uśmiechnięte dzieciaki, które zwłaszcza w tym okresie świątecznym potrzebują takich gestów. Dziadki też pojeździły i to przy jakiej publiczności. (Mój bolid też coś słabo jechał, chyba czas skończyć robić masę i zająć się rzeźbą :D )

Na następne takie akcje piszemy się w stu procentach.

P.S.: Kaczmar, jeszcze powiedz mi, że kija w dłoni też pierwszy raz trzymałeś... :P

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia wkrótce! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w akcji, wsparli ją swoim zaangażowaniem, obecnością, pomocą, wpłatami na opłacenie gokartów i kupienie paczek.

Co roku pokazujemy, że członkowie naszego Klubu poza miłością do swych aut potrafią również okazać trochę dobra dla tych którzy go potrzebują.

Cieszy mnie fakt, że w tym roku frekwencja była tak duża.

Dzieciaki z pewnością były szczęśliwe i wspaniale spędziły tą niedzielę.

Przepraszam, że tym razem nie mogłem być z Wami ale od dwóch tygodni zmagam się z zapaleniem oskrzeli i do środy jestem na L4.

P.S. Czy ktoś z osób które wzięły udział w akcji czuje się na siłach by napisać artykuł do BMWTreds z tego wydarzenia?

Dla ułatwienia wkleję artykuł z poprzedniej akcji.

gv88hJO.jpg

XSzuRtI.jpg

P.S.2 Czy autorzy zdjęć nie mają nic przeciwko by wrzucić je na Maxbimmerowego Fejsa?

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za mile spędzoną niedzielę ,my z synem również pierwszy raz wzięliśmy udział w tej szczytnej imprezie ,miło było zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci a jak wiadomo uśmiech dziecka jest bezcenny.W przyszłym roku również wezmiemy udział .Gorące podziękowania dla organizatorów i uczestników imprezy.uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna akcja az milo poogladac zdjecia a wrecz wzruszenie lapie jak sie widzi te maluchy zadowolone ...ciesze sie ze sa ludzie ktorzy wychodza z inicjatywa i lamia stereotypy posiadaczy BMW.szkoda ze tylko nie moglem uczestniczyc fizycznie w dawaniu tego szczescia...pozdrowki dla wszystkich zwlaszcza tych ktorzy tam byli :D Bog wam to wynagrodzi happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z żona również dziękujemy za wspaniały dzień pełen radości maluchów, cieszę się żę chociaż na chwile mogły zapomnieć o codzienności :)

Było to nasze pierwsze spotkanie z klubowiczami Maxbimmer i odrazu w tak szczytnym celu -mega pozytyw dziękujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...