Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


regeneracja zbiornika paliwa e38


cichy24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników forum.Chciałem się pochwalić zakupiłem niedawno bmw e38 4,4 1997. Niepowiem że było łatwo znaleźć zadbany egzemplarz ale po roku poszukiwań znalazłem :).Wydaje mi się że wtrafilem na miłośnika siódemek sam ją sprowadził z Austrii i przez cztery lata zrobił sporo życzy.Ale autko ma 18 lat i trzeba troszkę pogrzebać

PRZYPADLOSC e38 przeciekajacy bak i moje pytanie czy w okolicy można zregenerować zbiornik lub kupić już zregenerowany widziałem na olx gościu z Jaworzna który się tym zajmuje ale aukcja już się skoczyła i niemożność zobaczyć numeru tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ogłoszenie na olx już w widziałem ale jednak wolał bym znaleźć coś w okolicy,jak kupie jakiś uszkodzony zbiornik to zawsze można podjechać do gościa i grzecznie poprosić o zwrot kasy ;-). MI zbiornik narazie się poci w tankuje 70 na tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam. miałem podobny problem

musiałęm się zarejestrować aby dodać swoje 3 grosze

zbiorniki powinny być pokrywane materiałąmi które nie rozpuszczają się w benzynie oraz któere nie pozwalają na przenikanie wody do blachy. a każda naprawa która zostawi gram rdzy za jakiś czas pójdzie na marne,. proponuję oczyścić dobrze piaskując lub szlifierką tylko trzeba uważać aby nie wybuchł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
1 godzinę temu, g_t_r napisał:

Tak czy siak tanio i łatwo nie jest :) Primo cena regeneracji baku bez gwarantu ze zostanie to zrobione super profi. 2x wysyłka baku w obie strony, siąganie wału czy tam innych przewodów zeby dobrac sie do baku itd. (robocizna). Do tego czas na regeneracje (z 1.5-2tyg bez auta). 

no właśnie chciałbym aby ktoś to zrobił na dolnym śląsku aby nie wysyłać :) Był jeden koleś na komuny paryskiej we Wro ale już go nie ma :(

Edytowane przez mp240
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki już się umówiłem na sobotę z gościem na wymianę :) !!

 

Jakby ktoś chciał kontakt na gościa to mogę podać(na priv) wymienił bak, na używany który był zdrowy dla bezpieczeństwa koleś przy założeniu przejechał ranty konserwacją nie cieknie nie śmierdzi sprawdziłem zalewając go do pełna.

Edytowane przez mp240
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...