Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


25 Marca 2007 -> Spot BMW Klub Wrocław


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma czym sie chwalic ...

a co do zamkniecia licznika to prosze was wszystkich o litosc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wiesz jest takie cos jak przeklamanie licznika na kolach rozmiar 13 uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

(Brakuje takich e-motek z papierowa torba na glowie lub z glowa walonca w sciana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze wesolo bylo.. Troche mnie zastanawia to, ze misiaki tak sie Was tam uczepily.. na co drugiej fotce w tych galeriach widze ze ktoregos trzepia.. Rzeczywiscie az tak zle to wygladalo??

Tak dla porownania to na zadnym zlocie MB takich ekscesow nie widzialem... :)

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Troche mnie zastanawia to, ze misiaki tak sie Was tam uczepily.. na co drugiej fotce w tych galeriach widze ze ktoregos trzepia.. Rzeczywiscie az tak zle to wygladalo??

Hmm w sumie to tylko jeden incydent był na poczatku , niestety ale Zebb za swoją

uprzejmosc dla innych kierowców beemek musiał zapłacic danine , natomiast pozniej

to tylko 2 moze 3 razy przejezdzal patrol przez lotnisko ale zadna kontrola nie

miala miejsca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spota sie nie wpisywalem

ale probowalem lecz zaspalem :P

pozniej spotkalem si z olejusiem pogadalismy o awaryjnosci E38 :mrgreen:

itd

Widze ze fajnie bylo do pewnego momentu bo katowanie tych bumek polkowickich to szkoda slow , rozumiem boki itd palenie .. .Ale zeby ze wstecznego i jaranie to panie daj pan spokoj :cry:

co do waszych komentarzy mojego stylu jazdy na tym pseudo zlocie to :D mam gdzies wasze amatorskie komentarze !!!!!!!!!!!!!!!!!!po pierwsze niestety ale jak masz odpowiedniom moc i przygotowane mechanicznie!!!!!!!!!!!!auto to podczas zrywania ze wstecznego nic sie nie ma prawa stac z ukladem napedowym pewnie te wasze wypolerowane pasta tempo bemki by sie mechanicznie skonczyly po godzinie mojej jazdy!!!!!!!!!! a ja swoja e30 mam trzy lata i co najmniej od pultora roku w taki sposob ja eksplatuje a to jest tylko dwulirowka!!!!!!!!!!!!!! a co do predkosci to nie jest tak w rowerze ze musisz ustawiac srednice bo przeklamuje predkos jakbyscie sie troszke znali na bawarkach to byscie wiedzieli ze czujnik predkosci jest w srodku w moscie i srednica tej blaszki z kturej czujnik odczytuje predkosc nie zmienia sie wraz z kolami jet ciagle taka sama!!!! a pozatym na 14" tez zamyka ten licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...