Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


wakacje Chorwacja


gut7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że pogoda średnia się zapowiada nad Polskim morzem planuje wraz ze znajomym pojechać do Chorwacji i może ktoś ma jakieś namiary na atrakcyjne cenowo kwatery? 4 osoby + 2 letnie dziecko tak aby nie było dalej niż 1000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako że pogoda średnia się zapowiada nad Polskim morzem planuje wraz ze znajomym pojechać do Chorwacji i może ktoś ma jakieś namiary na atrakcyjne cenowo kwatery? 4 osoby + 2 letnie dziecko tak aby nie było dalej niż 1000km

5ego lipca wróciłem z Premantury, byłem na 10 dni tutaj:

Apartamenty w Pula Premantura, Chorwacja HR2630.700.1 | Interhome

Rewelacyjny domeczek, apartament z dwoma sypialniami (w jednej dwa łóżka w drugiej małżeńskie) + rozkładana sofa w salonie. TV kablowa, internet, balkon. Bardzo blisko (200-300m) do parku krajobrazowego, wykupujesz w centrum wjazdówkę na cały tydzień i masz dostęp do najpiękniejszych plaż (osobiście polecam plażę Dalbejak czy jakoś tak).

Drogi w parku są utwardzone ale szkoda by mi było Twojej bejcy ;) pyłu co nie miara. no i czasem kamory (uwaga na fele).

Zaraz skombinuję maila do babeczki u której to wynajmowaliśmy, jak się powołasz na mnie to dostaniesz zniżkę (zniżka za kontakt z nią bezpośrednio a nie przez interhome i dodatkowo zniżka z polecenia ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę to sam się podepnę pod temat, też pierwszy raz chcę jechać, już rozmawiałem z paroma ludźmi i fakt że w ciemno też warto jechać, ale jak ktoś ma jakieś namiary to też będę wdzięczny, ja planuję jechać w 3-cim tyg sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto namiary,

Kobitka nazywa się Amela, na moje oko około 30 lat ;)

Amela Mujagić

+38 599 379 1513

amela@yourcroatiaholiday.com

Mówi i pisze ładną angielszczyzną więc bez problemu się można dogadać.

Jak dobrze widzę to ten "mój" domek do którego link wkleiłem jest już zajęty, ale ona na pewno znajdzie coś innego dostępnego w najbliższej okolicy.

Jak będziecie pisać to możecie się powołać na osobę Dariusz Sierszecki (mój teściu, to na niego była umowa). Wtedy Amela powinna Wam dać zniżkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę to sam się podepnę pod temat, też pierwszy raz chcę jechać, już rozmawiałem z paroma ludźmi i fakt że w ciemno też warto jechać, ale jak ktoś ma jakieś namiary to też będę wdzięczny, ja planuję jechać w 3-cim tyg sierpnia.

Też byłem pierwszy raz ale polecam :D

attachment.php?attachmentid=36380&stc=1attachment.php?attachmentid=36381&stc=1attachment.php?attachmentid=36382&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłem w Chorwacji i polecam. Pojechaliśmy że znajomymi w ciemno i szukaliśmy na miejscu noclegu. Nawet w sezonie nie ma dużego problemu ze znalezieniem mieszkania.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ma ktoś do od sprzedania winiete na Słowenie?

moim zdaniem nie warto kupować, łatwo objechać Maliborc, chyba tak to się pisze, boczną drogą, wcale nie jest jakaś zła, normalna droga, różnica do 40min w czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...