Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jazdy próbne w Inchcape Wrocław.


korni8808

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś nie wiedział to salon ma 7 motocykli, które udostępnia do jazdy próbnej.

Najlepiej jest się umówić, wtedy motocykl który chcemy będzie w salonie.

Choć można tez przyjść z ulicy i jeżeli jakiś jest wolny to wydają bez problemu.

Wiadomo potrzebny jest dowód osobisty i prawko. Podpisuje się standardową umowę użyczenia pojazdu.

Motocykle maja pełne AC i NNW dla kierowcy i pasażera, także można wziąć plecak na krótką przejażdżkę.

Czas na jaki wydają motocykle to od 1-2h.

W piątek testowałem 3szt. Jeszcze kilka sprawdzę w najbliższej przyszłości happy_bmw

Nowe R1200R

11705417_853736321378707_3376937211300218577_o.jpg

R1200GS

905794_853736738045332_6423996325394776441_o.jpg

Nowość w gamie S1000XR

11038474_853737031378636_7759360038471541740_o.jpg

PS. w salonie Harleya (Apalloosa na Partynickiej) tez dają motki, tylko trzeba się zapisać poprzez stronę internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A jak wyglada sytuacja z jazdami samochodami ,bo po wizycie w monachium mam nieodpartą żądze przejechania sie czyms nowszym.

Nawet seria 1 by wystarczyla byle by bylo 125i z lopatkami przy kierownicy :mrgreen:

Ps. Nie potrzeba miec na k4cie 6cio cyfrowych liczb ?

Edytowane przez mechatronik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A jak wyglada sytuacja z jazdami samochodami ,bo po wizycie w monachium mam nieodpartą żądze przejechania sie czyms nowszym.

Nawet seria 1 by wystarczyla byle by bylo 125i z lopatkami przy kierownicy :mrgreen:

Ps. Nie potrzeba miec na k4cie 6cio cyfrowych liczb ?

Nie potrzeba. Znajomy ostatnio bujał kilka dni X5 a niedługo nową siódemę będzie testował.:mrgreen:

Mnie to nie interesuje bo M-ek nie dają.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to działa. Mi salon w Lubinie również udostępnia do testów nowe modele bmw. Już trochę potestowałem, również X6M miałem okazję potestować kilka dni. Cały czas czekam na nową 7er, bo mam obiecany ten model do potestowania kilka dni. Często coś dostaję do pojeżdżenia i nigdy nie ma z tym problemu. Tylko ja sporo części biorę z serwisu, może to dlatego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, zrobiłem pierwszy krok do zgarnięcia F30 330i na weekend :P Strona www BMW => zapis na jazdę próbną. Zapisałem się w sobotę, w pon przed 12 telefon z centrali że dostali takie zgłoszenie, czym jestem zainteresowany itd.

Tego samego dnia (poniedziałek) telefon od handlowca z BMW Bawaria Motors z Katowic. Ja mówię że myślę o F30 na przyszły rok i że chciałbym przetestować ale jest problem bo moja ukochana też musi potestować a regularnie tydzień w tydzień od pon do pt siedzi na delegacjach w stolicy. Ale że słyszałem że "w inczkejpie we Wrocławiu" dają nawet na weekend. Gość się lekko zawahał ale "najpierw musimy się lepiej poznać, potem możemy o takiej opcji porozmawiać". No to ja od razu "to poznajmy się jutro, możemy?" ;)

Tym samym dziś o godzinie 16:00 odbyłem 45-minutową jazdę próbną najnowszym 330i w automacie. Gość w porządku, auto mega. Chyba poważnie się nad nim zastanawiam ;) leasingi są spoko. Na koniec jazdy pytam czy użyczy mi auta np. na 2 dni jak już będę miał kobietę w domu. Mówi że spoko ale dopiero po świętach. Jak dla mnie bomba ;)

Więc odbiorę sobie auto w sobotę rano, zwrócę w poniedziałek rano i jest cały weekend na testowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
oo to git majonez :)

Duzo wkręcania i proszenia ? Czy bez problemu udało sie załatwic ?

Właśnie bez problemu. Pewnie był to też nieco zbieg okoliczności, wyglądało to bowiem tak:

1. Telefon do handlowca - "witam Panie Grzegorzu, byłem u Pana na jeździe próbnej f30 330i jakiś czas temu, rozmawialiśmy o możliwości pożyczenia od Was auta na weekend bym mógł je pokazać narzeczonej, można by je od Was zabrać w najbliższy piątek i oddać w poniedziałek?" -"eee <słychać krzyki dziecka> oczywiście proszę Pana, zaraz prześlę Panu numer do mojej asystentki, ja obecnie jestem na urlopie ale jeśli tylko mamy wolny samochód to bez najmniejszego problemu go Panu wypożyczymy". Gitara

2. Telefon do babeczki - "witam Pani Karolino, Pan Grzegorz mnie do Pani skierował, czy macie dostępne w ten weekend 330i?" -"niestety na demo mamy tylko 428i (przedlift) w coupe, ale to ten sam silnik więc mam nadzieję że to Panu nie przeszkadza" -"absolutnie, jest w porządku" -"o której Panu byłoby wygodnie je odebrać?" -"jak Państwu lepiej, może na koniec pracy w piątek żeby Wam nie zabierać samochodu w ciągu dnia?" -"świetnie, 15:30 Panu pasuje?" -"oczywiście, oddam samochód w poniedziałek z samego rana, czy w zamian mogę moje BMW postawić u Was? Będziecie mieli zastaw ha ha" -"oczywiście, mamy strzeżony parking, przechowamy Pana samochód"

3. Czekamy na piąteczek ;)

Warto na początek być na jeździe próbnej takiej "zwykłej" by faktycznie złapać jakiś kontakt z handlowcem. Nawet jak nas potem nie pamięta (minęło już przecież prawie pół roku odkąd ja byłem na jeździe) to ważne że my pamiętamy handlowca ;) A potem już się klei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...