Oskaros

BMW E34 M20B25 podłączenie pod komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moją e34 m20b25 auto kupiłem niedawno, ostatnio pojawił się problem na wyższych obrotach zaczeła słabo ciągnąć i nierówno przyspieszać. Potrzebuje kogoś kto podłączy się pod kompa. Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez Oskaros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przywitaj się i nie ten dział na takie "ogłoszenie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłeś u mnie z tym autem? Odsyłałem Cie do następnego warsztatu (do Czaksa)

Moje typowania:

- Filtr paliwa do zmiany

-Ciśnienie na pompie do sprawdzenia

-Regulacja zaworów! To jest m20 i niestety trzeba o tym pamiętać! Ja u siebie reguluje co 2 wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

filtr zmienony ciśnienie w normie. zaworów jeszcze nie regulowałem ale silnik chodzi cicho a usterka pojawiła się nagle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz ciśnienie na listwie to moze spróbuj zobaczyć zapłon. Jak mi swirował na wysokich obrotach okazało sie że iskra za słaba. Pomogła wymiana przewodów zapłonowych. M20 lata tylko na ori, nie na zamiennikach. Ale zacznij od tańszych elementów, świece, palec, kopułka, może czujnik położenia wału, cewka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Carl_Geko
      Jak myślicie.. bo wydawalo mi sie , ze mi silnik zaczal wpierdalac olej bo byly wtedy mrozy  i strasznie zaczal dymic i sprawdzilem ile ma oleju i bylo prawie na minimum.. no i dolalem  z  trzy litry.. no i sprawdzam i troche za duzo.. no i dobra ale pozniej tez sprawdzilem i jest duzo bardzo i przypomnialo mi sie ze auto wtedy stalo na poboczu i nawet na takim zjezdzie no i moglo byc nie rowno.. i ostatnio cos przygazowalm, ale mialem malo benz i chyba bo wlasnie nie wiem bo jak benzyna sie cofa w baku to nie dochodzi i ogolnie cos wali w silniku i nie odpala. 
    • Przez stefano-italiano
      Kupie dystanse wraz ze śrubami do BMW na jedną lub dwie osie, rozmiar 10 mm lub 15 mm tel 
    • Przez bruuudas
      Cześć Wszystkim, chciałbym sie z wami przywitać! To mój pierwszy post. Jeżdzę E34 od niecałego roku, a zakochałem sie  w tym modelu od pierwszych przejechanych kilometrów.
      Pozdrawiam !

• Przez Karabach
      Witam, szukam następujacych częsci do E34 KOMBI:
      - fotele przednie
      - tylną kanapę z oparciem
      - tapicerki drzwi (przód elektryka, tył manual)
      - tunel środkowy
      - schowki kierowcy i pasażera
      - kierownice
      - gałke zmiany biegów
      - półke na narzedzia wkręcana w klape bagażnika
      - prawe przednie drzwi w kolorze orient blue metallic
      Wnetrzę najlepiej w czarnej skórze i/lub drewnie. Pozdrawiam

• Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.