Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Błotniki BMW E46. Co o tym myślicie ?


michael9091

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !

Ostatnio spotkał mnie nieciekawy incydent. W nocy ktoś uderzył mi w przód samochodu innym samochodem... błotnik mam do zrobienia.

[ATTACH=CONFIG]37817[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]37818[/ATTACH]

Zastanawiam się czy lepiej robić ten błotnik aktualny wgniecony + zaczynały wychodzić bąble rdzy, czy kupić np NOWY zamiennik, przygotowany do lakierowania ( na allegro widziałem za 100 pare zł za błotnik) + lakiernik. Jakieś opinie, czy to będzie prasowało idealnie, jak z wytrzymałością tego zamiennika. Najchętniej usłyszę opinie od osób, które robiły już taki zabieg.

Pozdrawiam bmw_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem, ważna opinia dla mnie. Dzięki bmw_1

Brałem pod uwagę coś takiego BMW 3 E46 Coupe 99-03, Błotnik przedni nowy PRAWY (5108044317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Trochę ludzi kupiło ten produkt.

Ktoś jeszcze się wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja być może trafiłem na lepszy zamiennik bo u mnie nie ma się do czego przyczepić jeżeli chodzi o spasowanie. Blacharz/lakiernik nie miał żadnego problemu żeby to elegancko założyć. Miał natomiast problem z kolorem :bag: To inna para kaloszy ale pomaluje się na nowo na wiosnę jak przyjdzie mpak...ups :wink:

Link do aukcji BŁOTNIK PRZEDNI PRZÓD BMW 3 E46 99-03 COUPE CABRIO - 5530618652 - oficjalne archiwum allegro

Pozdrobmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci bąble wychodziły to od wewnątrz na rancie już musiało być grubo przeżarte że wyszło :mrgreen:, sporo zakładałem zamienników idzie to spasować ale się trzeba naprawdę namęczyć a i tak nie będzie idealnie polecam poszukać Ci używanych wtedy zakłdasz i szparki pasują bez kombinacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Kurde, zdania podzielone, ciężko coś zdecydować. Chyba najlepiej by było jakbym znalazł używkę w moim kolorze i sprawdził czy nie pordzewiała, bo z tego co tutaj piszecie, to jak nie ze spasowaniem problem to z kolorem, czyli jednym słowem loteria. Zdecyduję się chyba w kierunku używki, ale zastanawiam się np. czy przy tym samym kolorze będę widział różnicę jak używka którą kupię np. leżała dłużej na słońcu czy była garażowana a moja odwrotnie. Chyba przy czarnym tego tak nie widać bardzo.

Edytowane przez michael9091
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dwa razy kupowalem zamienniki przednich blotnikow.

Raz do Golfa 4 cabrio - tragedia, pomyslalem nigdy wiecej (bardzo ciezki temat bo blotniki ze zwyklego 3 ani 4 nie pasuja,itd)

byla masa rzezbienia.

 

Drugi raz do swojej e46 coupe 02', auto bylo idealne nigdzie nie bylo rdzy jedynie przednie blotniki. Chcialem miec ideal.

Kupilem dwie podroby, koszt okolo 320pln za pare. Zero problemow, pasowaly nadkola, mocowania, kierunkowskazy, lakiernik tez nie mial zadnego problemu. W moim temacie sa zdjecia auta, efekt byl jak najbardziej poprawny.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...