Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW Serii 1 Mina jakich mało- Wrocław DW090LE


Dzesiu

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie auto na pewno dachowało- wszedzie dosłownie wszędzie po 1000- 1500 mikronów. przód nie spasowany - ogólnie tragedia i rozpacz. Uważajcie - sprzedawca twierdzi że przód lekko uszkodzony i nic więcej- szuka frajera. Do tego zjechane zimówki i uszkodzona felga, nie wiem czy w ogóle są poduszki w tym aucie. Auto kwalifikuje się jedynie na złom. Ciężko na prawdę ciężko znaleźć większego ulepa.

BMW Seria 1 BMW 118d BIXENON 2006r ZAREJESTROWANY oferta prywatna Wrocław Fabryczna • OLX.pl

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wszystko fajnie ale pojechales ogladac 1er za 16 tysi , podczas gdy srednia cena rynkowa to 25. Moze jednak to twoje oczekiwania sa zbyt wielkie w stosunku do przedzialu cenowego w jakim szukasz auta...

Nie oszukukmy sie, ale w tej samej cenie mozesz co najwyzej kupic jedynke po dobrym dzwonie, tutaj przynajmniej masz juz auto poskladane do kupy i polakierowane.

Sprzedajacy to zaden moj znajomy, ani nie mam w tym zadnych udzialow, ale smiesza mnie tacy ludzie co szukaja igly za 1/2 ceny rynkowej, a pozniej sa zdziwieni ze auto bylo lakierowane. W tym przypadku wiekszy wstyd robosz sobie niz sprzedajacemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale pojechales ogladac 1er za 16 tysi , podczas gdy srednia cena rynkowa to 25. Moze jednak to twoje oczekiwania sa zbyt wielkie w stosunku do przedzialu cenowego w jakim szukasz auta...

Nie oszukukmy sie, ale w tej samej cenie mozesz co najwyzej kupic jedynke po dobrym dzwonie, tutaj przynajmniej masz juz auto poskladane do kupy i polakierowane.

Sprzedajacy to zaden moj znajomy, ani nie mam w tym zadnych udzialow, ale smiesza mnie tacy ludzie co szukaja igly za 1/2 ceny rynkowej, a pozniej sa zdziwieni ze auto bylo lakierowane. W tym przypadku wiekszy wstyd robosz sobie niz sprzedajacemu.

Polać mu bo dobrze mówi :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...