Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


słaba bateria w kluczyku


ricardo_tat2

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam e46 touring (325i -2004r) od dłuższego czasu mam problem z zamykaniem auta z pilota w kluczyku.

pewnie bateria do wymiany........ ale kluczyk wygląda na nierozbieralny.

czy jest jakies rozwiązanie? może ktoś we Wrocławiu sie tym zajmuje, chętnie skorzystam.......

aha, awaryjnie byłbym zaiteresowany dorobieniem duplikatu kluczyka(tak na wszelki wypadek), posiadam tylko jeden.

Edytowane przez ricardo_tat2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

.... ponawiam temat wymiany akumulatorka w kluczyku.

wymieniłem go, zaprogramowałem kluczyk i....... jak mu sie chce to z pilota zamyka dzrzwi.  jak mu sie nie chce, musze zamykać ręcznie. nie wiem czym problem (powód wymiany akumulatora był taki sam)

czyli mam nowy akumulatorek i cały czas ten sam problem, ma ktoś pomysł o co kaman??

na marginesie dodam, że na nowo rozebrałem kluczyk, myśląc, że moze słabo przylutowany.... ale jest jak ksiażka każe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...raczej bym odrzucił tę opcję, chociaż sprawdzę i to.

typowałbym bardziej problem elektroniczny... tylko jak to sprawdzić?

może ktoś ma pomysł.... myślałem tez o wymiane całej płytki w kluczyku i ponowne programowanie...

ale w sumie to chyba lepiej nowy kluczyk zrobić... sam nie wiem

Edytowane przez ricardo_tat2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmuchać i ewentualnie prysnąć jakimś kontakt-sprayem albo benzyna ekstrakcyjna, solwentem. Może uda się rozruszać ale może być już tak, ze są zajechane że tylko wymiana pomoże. A masz tylko problem z zamykaniem czy też z otwieraniem? To jest pilot 2 czy 3 przyciskowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem i z otwieraniem i zamykaniem... reguły nie ma, posłuszeństwa odmawia kiedy chce... po prostu.

i co być może ważne, częściej nie działa. a zaraz po wymianie akumulatorka raczej było ok.

wymiana ok 2 miesiące temu.

kluczyk 3 przyciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...