Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nierówna wysokość zawieszenia


Xaime91

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem ze dość nierowno siedzi mi tyl a tak konkretnie to prawa strona na tyle jest około 2-3 cm nizsza niz lewa. Wykluczajac ze sa rozne sprezyny (dalem ciala ze nie sprawdzilem przy okazji) to co moglo by być ewentualnym winowajcą az takiej roznicy ?? :(

TAPNIĘTE Z MOJEGO GALAXY NOTE 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w e39 touring  fl też mam PT niżej ok 1,5-2cm niż LT - sprężyny mają 1rok mt technic od marley a.

W e36 touring co dudek teraz ma też tak było- dałem podkładkę dumową 1 cm na trzpień trzymający sprężyny w pionie i było jak ta lala.

Maniek M3 w e46 coupe też ma ta samą sytuacje.

Widać to wada fabryczna powstająca w czasie użytkowania. :(

Jak masz gwint to klucz i cheja jak sprężynyny to już siła wyższa ¬¬

Edytowane przez cziko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tak stało ale nie w bmw tylko w oplu. Z tyłu pękła mo sprezyna. Kupilem tylko 1 uzywana i zalozylem. W srodku nie czuc bylo, ze krzywo tyl stoi. Ale jak patrzyles na auto z zewnątrz to byla przechylona w strone nie wymienianej sprezyny i to bardzo bylo widac. Moze komus pękła i ktos wsadzil uzywke i dlatego tak jest

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e39 wszystko nowe mam.

W e36 jak dobrze pamiętam eibach 2 letni był jak z D przywiozłem.

Maniek M3 też oryginał.

Teraz wielkie/ ciężkie d***y niech siadają za tobą to się może wyrówna.

Ja za kołem różnicy nie czuję a na zewnątrz to uwagi nie zwracam jakoś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedza vogtlandy jeszcze od niemca prawdopodobnie i prawdopodobnie jest 50/30 bo jak patrzylem jakie maja dostepne obnizenia to nic bardziej pasujacego nie znalazlem a po nr wielki h...

Hmm generalnie tez nie zwracam zbytnio uwagi ale jak juz zauwaze i zwroce uwage to ta myśl zasmieca mi glowe. Bez sensu by bylo kupic dwie noje sprezyny jakie kolwiek i mialo by się okazac ze dalej siedzi nierowno.

Moze gwint i wyrownanie ?? Po prostu ustawienie rowno auta a nie ustawienie rowno gwintu. Nie wpłynie to jakoś dziwie na uzytkowanie/prowadzenie samochodu ??

TAPNIĘTE Z MOJEGO GALAXY NOTE 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w E30 i  E46 z tym wałczyłem.

Niestety jedynym rozwiązaniem okazało sie kupienie dwóch nowych sprężyn.

Sprawdź czy nie strzelił kawałek zwoju na springu. W e46 odpadł mi kawałek długości 2 cm na końcu zwoju i już auto stało nierówno. Wyczaiłem to na podnośniku bo z poziomu ziemi nie było tego widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Koledzy moja e46 330d routing też siedzi na TP sprężyny nowe i dalej to samo ale mam taką myśl wszyscy sprawdzają sprężynę jacyś nie poważni mówią o amorkach a ja mam jakieś przeczucie co do drążka stabilizatora bo jak wymieniłem klocki jakiś miesiąc temu to się to stało a po tym później wymieniłem sprężyny bo draznilo mnie to i nadal drażni czy ktoś już próbował z tym drazkiem stabilizatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...