Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 Cabrio Bycina WBABY72070PP58073


szocha1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Tak sobie cały czas przeglądam rynek cabrioletów, i postanowiłem przestrzec o kolejnym cudownym samochodziku. Dziwna historia, miał ją jakiś małoalat z Trzebnicy. Zadałem sobie na tyle trudu żeby jeszcze wtedy do niego zadzwonić, miał ją za 19 900. Wyszło, że anglik, dodatkowo malowana dookoła (to tylko z rozmowy telefonicznej). Gra głupa, że nic nie wie, ze nic nie widać. Wiadomo. A dziś wyskoczyła łudząco podobna, jak sie później okazało ta sama, zdradziły ją tablice rejestracyjne, a nawet gdyby nie to, to zdradziłby ją VIN. Handlarz przejął sprawę jak widać, kupił od małolata za jakies 18 pewnie i pcha w Polsce za 26, tak się robi pieniądze. W sumie nic mi do tego, każdy orze jak może. Wiem, że tym forum ludzie raczej zaczynają od sprawdzenia VINu, no ale jednak na takie cabrio jakiś Czarek może sie trafić. Zaświeci słońce, zrobi się 30 stopni i się ktoś wpierdzieli. Także, tak dla spokoju duszy spisuję tutaj moje doświadczenia. 
WBABY72070PP58073

A małolat przez telefon opisywał jeszcze jakieś problemy z silnikiem, niby niegroźne, ale no. Handlarz już widocznie o tym zapomniał dodać, albo naprawił. Generalnie, malowany, anglik.
WBABY72070PP58073


n26otUg.jpg

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy mniej więcej kumaty próbuje wygooglować swoje przyszło cudo po Vinie, a przynajmniej ja tak robie, i kilka razy fora okazywały się pomocne i nie spalałem paliwa na darmo. Jak ktoś choć w 10% używa głowy to znajdzie informacje o tej minie. A pozostałych kupujących oczami, to mi chyba w sumie nie szkoda.

Edytowane przez szocha1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...