D0_DOMEL

[K] Kupie przedni zderzak do BMW 5 e39 poliftowy kompletny zwykły

Rekomendowane odpowiedzi

Kupie przedni zderzak do BMW 5 e39 poliftowy kompletny zwykły z czujnikami listwami halogenami okrągłymi i pod spryskiwacze. Stan dobry nie połamany. Kontakt na priv lub 693527957

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

885 222 046 Mateusz.  zadzwoń do mojego kuzyna coś tam mieli ostatnio 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 21.04.2018 o 13:11, BASTARS napisał:

885 222 046 Mateusz.  zadzwoń do mojego kuzyna coś tam mieli ostatnio 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Otulonynocabmwe36
      Witam panów.
      Jestem nowy na grupce zmusiło mnie jedno pytanko do kolegów otóż posiadam seryjne w e36 coupe z niezawodnym serduchem 1.8is hehhe . Ale nie odnośnie tego silnika mianowicie chciałbym sie odnieść w temacie tzw. STROKER czyli jak to koledzy wiedzą co niektorzy podnoszeniu pojemności.Chodź otóż moim zdaniem jakze problemem jest wybór silnika ponieważ chcialbym ruszyć z projektem m50b25 2x vanos otóż niekorzy doradzają mi robić to mianowicie nie na m50 tylko na m52 i już sam nie wiem wiadomo jak to niektórzy dresiarze chcących przyszpanic swoim m50 przy karynach nie raz dawali w pi*** zreszta nie tylko na m50 bo i także na m52 również 😊 ale mianowicie chodzi mi o to jaki byście serduszko najlepiej polecili bo mam dość sluchania mechaników oraz znawców i co to oni nie potrafią a może doświadczeniem nie błyszcze ale tez jestem młodszym i głupim jak 
      co niektórzy powiedzą 😂😈 Ale od małego  z tatsukiem grzebalem a od pasji zaczęło się jak ojczylko nabył e34 z silnikiem M50B25 także żeliwny blok robił swoje i nie chodzi mi o obelgi innych oraz opinie porpostu też życie skopalo ale pasja do laleczek została dalej także tak juz zostanie . Chciałbym tez się dowiedzieć czy podane części które dobralem nadadzą się do stroket między innymi :
      -Blok silnika z M52B28
      -Wał korbowy z M54B30
      -Tłoki z (V8 e39 535i) 
      -Głowica M50 na vanosie
      -Wałki (ssące) M54B30
      Oraz planowałem złożenie tego na pamewkach (KING) 😊
      Także proszę o podpowiedź bo mam odłożone jakies cebuliony i pomału chce się zabierac do tego i po zakończeniu włożyć to zamiast 1.8is . Prosze  tylko o to aby nikt nie oczerniał ani nie tylko  poradził jak i doradził  coś od siebie  na ten temat i napisal jak najlepiej postępował bo zmienić główce w  swojej  e39 (523i) która sprzedałem  sasiadowi i do tej pory śmiga i jest zadowolony . Naprawdę proszę o szczere opisy jak i również opisanie jakie części zmienić od tych co wymieniłem i co mam zrobić aby wszytko chodziło na tiptop.Z góry dziękuję i naprawdę bez poninaznia kazdy byl tski sam przypominam także  miłego dnia Pany i Panewki 😊😉
    • Przez Otulonynocabmwe36
      Witam mam pytanko do kolegów między innymi moj brat  zakupił BMW  E46 2.0D  136km  ale auto posiada  jeden malutki malusienki problemik (Konczy się turbo seryjne 2.0d).I mam do kolegów  zapytanko ponieważ nie znam się na tym ale posiadam  poprzednie w bardzo dobrej kondycji turbo z Bmw e39 3.0d 184km  . Turbosprężarka jest z firmy GARRETT   M53 jakoś tak ale zmierzając do pytania  między innymi pytanie to takie.Czy da rade  włożyć to turbo bez żadnych komplikacji które  mam z 3.0D do 2.0D ? 
      PROSZĘ TYLKO  O ODPOWIEDZI KTÓRE NIE BEDA PONIŻAJACE BO SIĘ NIE ZNAM 
      Proszę o szybka opinię oraz jakie mogą byc widoczne efekty które zadziałają  miedzy innymi na mocy lub przyspieszeniu.Pozdrawiam serdecznie wszystkie pany i panewki 😊
    • Przez Piuro555
      Witam planuje remont generalny M52b28 z 6.98r. Szukam dobrego mechanika który zrobi to jak należy. Chcę odrestaurować swoje BMW e39 528i 98r. Do tego odrazu chce zrobić remont skrzyni biegów b5 manual i całego układu napędowego wał, dyfer. Chcę żeby auto posłużło mi kolejne 20lat. Szukam mechanika w okolicach Złotów i Piły woj. Wielkopolskie ale jeśli znacie naprawdę dobrego fachowca gdzieś dalej to też piszcie napewno wezmę to pod uwagę. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.
    • Przez Kosa
      Nazwa rachunku : eKONTO Numer rachunku : 39 1140 2004 0000 3102 5311 9560
      Numer rachunku IBAN : PL39 1140 2004 0000 3102 5311 9560
      Numer BIC : BREXPLPWMBK
      Oprocentowanie: eKONTO 0,00% 0,00%
      Posiadacz rachunku :
      KRZYSZTOF KOSELSKI
      ul. Słowiańska 11b/13
      58-210 Łagiewniki
      Saldo na dzień 09.12.2019: pozostało:   3531,70 PLN       
      WAŻNE: w tytule wpłaty proszę dopisywać: Wpłata na Dom Dziecka (ewentualnie nick + klub)
      Oczywiście zapraszamy do wpłacania dla Domu Dziecka. 

• Przez pero1324
      Cześć 
      Silnik M57B30 193km 2002r. 

Po podłączeniu do Inpy takie błędy:

13573 Gluehanlage
      1028 Abgasrueckfuehr - Regelung 
      7728 Ladedruck-Regelung oder Lededrucksteller 

Odczuwalne jest brak mocy, dopiero tak gdzieś przy 3000 wbija w fotel. 
      Z rana potrafi falować, po rozgrzaniu silnika już nie. 
      Proszę o pomoc jeśli coś jeszcze trzeba to podrzucę
      Mam też screen z analog 4 
      https://zapodaj.net/4f6fedf8aa0e3.jpg.html
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.