Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


JA JEB..E!!! STRACH WYJŚĆ NA ULICĘ !!!


Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wam opisać co mi się wczoraj zdarzyło

Jechałem busem do Radwanic ulicą gazowa z lewej strony z ulicy miedzyleskiej wyjechało mi bmw ob trąbiłem goscia wjezdzajac na ulice karwinska zjezdzalem z gorki za min gościu przychamowal gwałtownie za chwilę drugi raz ledwo wychamowalem zrobiłem zdjecie rejstracji na rozwidleniu drogi na dwa pasy zrownalem sie z bmw patrze a za szybą gowniarz ledwo po 20-sce o pieprzylem gnoja  dalej się rzucał i pyskowal pojechałem do przodu z dwa metry otworzyłem drzwi w busie wysiadlem zrobiłem dwa trzy kroki w jego stronę a gowniarz w pedal

POTRĄCIŁ MNIE I UCIEKŁ

Po 15minutach wrócił z tatusiem

Oczywiście wezwalem policje (jutro jadę zgłosić do prokuratury o nie dopełnienie obowiązków służbowych)

Oczywiście wezwalem też karetkę którą mnie zabrali do szpitala

co jak dalej nikt  mi nic jeszcze nie powiedzial ani na drogowce ani w rejonie

O dalszym postępowaniu bede informował

Moje urazy:

STŁUCZENIE DOLNEJ CZĘŚCI GRZBIETU I MIEDNICY

SKRĘCENIE I NADERWANIE ODCINKA SZYJNEGO KRĘGOSŁUPA

POWIERZCHOWNE URAZY OBEJMUJĄCE INNE KOMBINACJE OKOLIC CIAŁA

  • Zdezorientowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dudek dwie rzeczy , kołnierz nosić ,żeby zwiększyć odszkodowanie, a potem do psychologa/psychiatry, że masz stany lękowe jak wsiadasz za kółko <-- to też zwiększa mocno odszkodowanie , potem idziesz do Inchape i bierzesz nowa fure na koszt kapitana haka ?

 

A teraz bardziej serio , Dudek zdrowia i nie odpuszczaj gnojowi mimo grupy inwalidzkiej .

 

Pzdr

Kuba

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 15.08.2018 o 11:05, kiiper71 napisał:

Zaraz wyjdzie, że małolat zostanie uniewinniony, bo stwierdzą niepoczytalność przez brak ręki emoji16.png

A na poważnie, szybkiego powrotu do zdrowia i w przyszłości mniej szczęścia do takich sytuacji emoji106.png

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Niestety obawiam się, że tatuś prokurator i będzie, że biedny uciekał ty go chciałeś pobić wiec rzuciłeś się pod jego samochód. Czego oczywiście ci nie życzę wracaj do zdrowia.

Edytowane przez mp240
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak...

Kierowca został ukarany mandatem 

200zł i 6 punktów karnych.

Policja sklamala w zeznaniach świadka jak i moich

W aktach sprawy napisali ze ja powiedziałem że nic mi nie jest i dlatego nie dostarczyłem dokumentacji medycznej oczywiście kłamstwo nikt się ze mną nie kontaktował

Moje obrażenia to:

Stluczonie dolnej części grzbietu i miednicy

Stłuczenie odcinka ledzwiowego kręgosłupa

Skręcenie odcinka szyjnego kręgosłupa

Rany tłuczone łokcia lewego i prawego

Złamanie wyrostka poprzedniego L3 po stronie lewej

Stłuczenie nerki lewej

Nerka lewa krwiak w okolicy ledziwowej

Napisałem w połowie lipca chyba 18 skargę do prokuratury na policję i do dnia dzisiejszego cisza

Czekam do końca miesiąca i atakuje dalej.

Ma ktoś jakieś dojścia do dziennikarzy albo medii które by mi pomogły to nagłośnić to dajcie info

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz wszystko np na FB i udostępnij publicznie, oznacz tam jakieś gazety, tvn czy co tam się teraz oznacza.

Możesz też np na stronach społecznościowych jak np. wykop.pl tam nie raz była inba z jakimś wydarzeniem czy głupią reklamacją co skończyło się opisem w gazetach, a grubsze sprawy gadali w TV.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do Wałęsy. Ostatnio go wezwali więc przybył.

"Wezwaliście mnie, więc jestem." L. Wałęsa 2018

:D

 

Nie no, w takim przypadku to tylko nagłośnienie sprawy w tv i gdzie się da coś pomoże... Musisz mieć jednak nerwy ze stali, bo jak się zacznie to się szybko nie skończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...