Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW E39 520i Gubin


Espex

Rekomendowane odpowiedzi

Wymuskana jak ta lala, jak to KAZDA z Gubina i w/w miejscowości.

Nawet jeśliby nie ufać stereotypom to są to miejscowości szczególnego ryzyka.

Bez weryfikacji chociażby historii po vinie nawet nie ma co się trudzić i jechać.

Tę możesz dokonać np. na bimmer-check.com

Pewniejszymi źródłami będzie np vitoocars lub auto bawaria puławy. Do znalezienia na fb.

Powodzenia w szukaniu.

PS. Nie bój się większych silników, nie palą jakoś więcej a jadą przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, r4ll napisał:

Wymuskana jak ta lala, jak to KAZDA z Gubina i w/w miejscowości.

Nawet jeśliby nie ufać stereotypom to są to miejscowości szczególnego ryzyka.

Bez weryfikacji chociażby historii po vinie nawet nie ma co się trudzić i jechać.

Tę możesz dokonać np. na bimmer-check.com

Pewniejszymi źródłami będzie np vitoocars lub auto bawaria puławy. Do znalezienia na fb.

Powodzenia w szukaniu.

PS. Nie bój się większych silników, nie palą jakoś więcej a jadą przyjemniej.

 

Coś tak czułem, że każde auto z Gubina na portalach internetowych wygląda jak nowe. Nie boję się większych silników, lecz OC Kumpel ma 2.2 (170km) na ojca a on jako współ i płaci 1700zl za rok, to co będzie dopiero za 3.0i 3.5i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Nie boję się większych silników, lecz OC Kumpel ma 2.2 (170km) na ojca a on jako współ i płaci 1700zl za rok, to co będzie dopiero za 3.0i 3.5i...

 

Co do OC, ja mam auto tylko i wyłącznie na Ojca i płace 650 zł na rok za 3.0D

Co miasto to inna składka...

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz już typowo przed zakupem podjechać do ubezpieczalni zapytać ile to będzie kosztować, po prostu zbadać rynek. Dziwne są te ubezpieczenia, jedni płacą 600 zł za dobre fury inni pod 2 tys. Nie ma co słuchac, tylko iść wyliczyć dla siebie, dla danego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wystarczy Ci spokojnie na fajny pakiet startowy i ubezpieczenie. Nawet navi w androidzie wpakujesz  lub mpaka ;)

Jeśli chodzi o wysokość ubzepieczenia to szukasz sobie brokera a nie pytasz w ubezpieczalni. On porówna i poszuka dla Ciebie gdzie jest najtaniej. Ja tak robie od 3 lat i jestem zadowolony (za 530i płaciłem 1000zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś bardzo zainteresowany to mam tam zaufanego handlarza, gość jest poukładany i podejrzewam że jak ktoś od niego to nie będzie problemu, żeby więcej mi powiedział... Ale co racja to racja, są miejscowości które już nazwą podpowiada żeby omijać ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...