Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E9x mp3


maniek71

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zauwazylem inna zaleznosc chodzi mianowicie o czestotliwosc probkowania.

Wrzucam kilka folderow na rozne plyty whpalane w rozny sposob i czyta ciagle to samo na oazdej z nich.

Jeden z folderow ma dwa utwory w innej czestotliwosci niz pozostale i na kazdej plycie czyta tylko to.

Wczoraj probowalem cos kombinowac w programach lecz cos mi nie poszlo.

Czy ktos moze to jakos sprawdzic chodzi o to ze 48kHz nie czyta 44.1kHz juz tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maniek71 napisał:

Wczoraj zauwazylem inna zaleznosc chodzi mianowicie o czestotliwosc probkowania.

Wrzucam kilka folderow na rozne plyty whpalane w rozny sposob i czyta ciagle to samo na oazdej z nich.

Jeden z folderow ma dwa utwory w innej czestotliwosci niz pozostale i na kazdej plycie czyta tylko to.

Wczoraj probowalem cos kombinowac w programach lecz cos mi nie poszlo.

Czy ktos moze to jakos sprawdzic chodzi o to ze 48kHz nie czyta 44.1kHz juz tak.

 

Napisz czym wypalałeś i na jakiej płycie, mogę nagrać ten sam utwór na 44.1 i 48. Standardowa płyta CD Audio ma próbkowanie 44kHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD Audio - taka gdzie mieści się ok. 20 utworów.  Jest standardowo nagrywana w 44kHz.  Program GoldWave lub Audacity

 

Jest taki program Ashampoo Burning Studio on ma opcje wypalania CD mp3 może przerobi Ci mp3 na 44kHz bo właśnie przez to nie grają Ci utwory. 

Edytowane przez Dixx37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maniek71 napisał:

Nie kolego.

Cd co miesci 700mb i tam wejdzie kilka płyt mp3 i jesli masz odblokowane w ccc profesional lub tez bussines odtwarzanie mp3 to nie musisz nagrywac w audio tylko 20 utorow.

 

Tak znam różnicę cd audio a cd mp3 i również ogarniam co odtwarza ccc lub bussines :)  Mówiłem tylko, że płyty audio miały próbkowanie 44mHz i standardowe mp3 też mają 44mHz dlatego sądzę, że faktycznie problem może być w próbkowaniu. Nagram zaraz jedną piosenkę w 44 i jedną w 48 i zerknę czy mnie działa. 

 

Edytowane przez Dixx37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...