Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E91 1,8D - warto ?


vidusmile

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Wpadła mi w oko taka bema od handlarza - moglibyście powiedzieć co o niej myślicie ? - wygląda ślicznie no i ta panorama ❤️

Zastanawia mnie trochy Cena, gdyż takie normalnie chodzą po około 30k, w niemczech 20-22k - więc wydaje mi się, że powodem może być "przebieg autostradowy" - ktoś sobie mocno deptał (chociaż ten silnik raczej łagodny jest z tego co czytałem ) i mógł też zaniedbywać go od strony  mechanicznej (jakoś zawsze na najgorsze liczę ;/  :D )

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-nawigacja-panorama-parktroniki-bezwypadek-niski-przebieg-ID6BbBHg.html
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to coś nie tak. Na szybko szukając takiego auta na niemieckich stronach to około 32k a wiadomo, że handlarz musi coś zarobić.  Dodatkowo tablice zjazdowe z Niemiec mają z prawej strony datę ważności na czerwonym lub żółtym tle. Ta mimo, że jest zamazana wygląda na zwykłą. Nawet jeśli ma tablice i jest koloru żółtego, to są po terminie. Czerwone mają termin do 12 miesięcy - data ważności jest na tym czerwonym pasku. Autem z przeterminowanymi tablicami nie wolno Ci się poruszać. 

Ja bym się nie pchał, ale możesz zadzwonić, zapytać o numer vin i jeśli nie chcesz wydać więcej kasy to w podstawie sprawdziłbym na stronach typu autodna. (30zł) największą pewność będziesz miał sprawdzając na http://www.bimmer-check.com/ ale to koszt 130zł 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem, bo to moje okolice. Ten handlarz cieszy się raczej złą opinią...

Co do samego samochodu to musisz sobie sprawdzić napewno VIN jak @Dixx37 napisał i na miejscu koniecznie czujnik grubości lakieru.

 

 

Edytowane przez Kenzie
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachy byle jakie tylko do ubezpieczenia, umowę to i tak podpiszesz z Niemcem, handlarz Janusz jest czysty jak coś, ewentualne pretensje możesz potem mieć do sąsiada zza zachodniej granicy, bo u handlarza nie będzie śladu po transakcji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za informację i pomoc. Poprosiłem o numer VIN sprzedawcę, czekam co odpowie.

Edit

Dostałem od miejscowych handlarzy info, że trafiła się bunia 03/2007, 161.000Km. pełną opcją, alkantara, navi, pdc... za 27900 plus opłaty (spróbuję zbić z ceny chociaż do 26 ;/ ) i ponoć wymieniony rozrząd przy 110k km - Benzyna 2.0, 150 KM + full dokumentacja.

Jeszcze nie ma jej w Polsce, ale mają dać znać jak już będzie... Na co zwrócić uwagę przy tym aucie ?  - nigdy benzyny nie miałem. Oczywiście postaram się znaleźć osobę ala mechanika żeby mi pomógł przy sprawdzeniu, aczkolwiek jakieś typowe Wady ? bo przy 2.0 Dislach to można wymieniać i wymieniać : ))

Oczywiście rozkodowanie po VIN w pierwszej kolejności zrobię + zmierzę lakier.

 

Edytowane przez vidusmile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...