Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Duży problem... Dławienie, odcinanie paliwa? Zasilania?


mmaarrcciinn

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem u gościa, wpiął się i było kilka błędów od wału czy walka nie pamiętam, ale mam dziś jeszcze raz podbić to zobaczy czy znów coś jest. Jak będzie to zamawiam dziś czujnik walka ten koło elektrozaworu i już. Tylko że wtedy mi gasł i pokazywał czujnik wału więc ten koło vanosa może nie żyje i dlatego chodzi jak chodzi a tamten na wale od czasu do czasu daje znac o sobie? I może ten na wale później też zmienić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradzili mi żeby Dolotowy był ori a wydechowy delphi i tak działa bo wymienilem oba naraz

 

masz tu aukcje taniej ori bez znaków dolotowy 

 

https://allegro.pl/oferta/12147539165-czujnik-walka-bmw-e36-e46-e39-e60-x3-7524057223

 

tu masz wydechowy

 

https://allegro.pl/oferta/czujnik-polozenia-walka-rozrzadu-bmw-3-e46-7440126954

 

a tutaj filmik o co loto

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, byłem przed chwilą się wpiąć zobaczyć czy jakiś błąd wyskoczy. Nie ma nic o żadnym czujniku wałka..... Tylko że też nie miałem żadnej akcji typu dławienie i gaśnięcie. Ale te spalanie i mułek jest. Czujniki w drodze bo zamówione, jeden nawet chyba już czeka na poczcie. I teraz pytanie, nie widzi błędów, czyli czujniki sprawne?????? Czy co??? Mogą być sprawne a akcje miał wtedy tylko czujnik wału dlatego zgasł? A wina spalania i mułka jest gdzie indziej?????????? Teraz już sam nie wiem jak zobaczyłem że nie ma bledow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem który to tylko nie wiedziałem gdzie on jest pod maską, ale znalazłem. Oba wyszły bez problemu. Czy trzeba teraz kasować te błędy? Bo je odpinalem czyli pewnie są. Siedzę teraz w samochodzie po przejechaniu około kilometra i jest lipa. ?????? Jest identycznie co przed wymianą........... 400zl w piach.................... Chyba że trzeba usunąć błędy?????? Nie wiem, masakra nic się nie zmieniło w kwestii muła...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...