Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


NAJT KWIECIEŃ


Dixx37

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dixx37 napisał:

Ktoś coś jeszcze może się wypowiedzieć? Ma jakiś filmik czy coś?  Nie możemy zostawić tego tak bez odpowiedzi, bo jeśli sytuacja się powtórzy, to przestaniemy reklamować się ze spotami na socialkach. 

 

Filmik z upalania? Troszkę przegonił, nie napinajcie się tak. To zlot bmw A nie Mercedesa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chacko e30 napisał:

 

Filmik z upalania? Troszkę przegonił, nie napinajcie się tak. To zlot bmw A nie Mercedesa!

 

Chcieliśmy rozkręcić zloty i żeby pojawiało się na nich więcej osób, bo przez tamten rok była mocno frekwencja spadkowa, co nam się udało i wydaje mi się, że większości osób się to podoba, bo nie przyjeżdża ciągle tych samych piętnaście aut, tylko z miesiąca na miesiąc pojawiają się nowe ciekawe auta. Nie było mnie na miejscu, ale wg relacji to nie było tylko przegonienie auta nawet jak na m'kę. Huk był podobno na cały parking. Jestem jedną z osób, które podoba dźwięk takiego auta, ale pracowniom galerii (którzy może jeżdżą mercedesami) może się to nie podobać, nie podobać na tyle, że z tą miejscówką na zloty będziemy mogli się pożegnać. Większość osób, które są na forum od dłuższego czasu, zdaje sobie sprawę, że o miejscówkę trudno szczególnie w okresie zimowym wiec szanujmy ją jakby była złotą rybką, bo kolejnej takiej miejscówki może już nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dixx37 napisał:

 

Chcieliśmy rozkręcić zloty i żeby pojawiało się na nich więcej osób, bo przez tamten rok była mocno frekwencja spadkowa, co nam się udało i wydaje mi się, że większości osób się to podoba, bo nie przyjeżdża ciągle tych samych piętnaście aut, tylko z miesiąca na miesiąc pojawiają się nowe ciekawe auta. Nie było mnie na miejscu, ale wg relacji to nie było tylko przegonienie auta nawet jak na m'kę. Huk był podobno na cały parking. Jestem jedną z osób, które podoba dźwięk takiego auta, ale pracowniom galerii (którzy może jeżdżą mercedesami) może się to nie podobać, nie podobać na tyle, że z tą miejscówką na zloty będziemy mogli się pożegnać. Większość osób, które są na forum od dłuższego czasu, zdaje sobie sprawę, że o miejscówkę trudno szczególnie w okresie zimowym wiec szanujmy ją jakby była złotą rybką, bo kolejnej takiej miejscówki może już nie być.

Trzeba było się liczyć ,że jak nagłośnicie spoty to przyjdą nowi  ludzie,którzy nie znają naszych zasad. To było raczej pewne, że takie sytuację będą miały miejsce i zamiast pompować sie to trochę pomyśleć i zmienić miejsce na takie w którym takie incydenty nie wpłynął na dalsze spoty. Ponad 20° i śmiało można było spotkać się na burger kingu, tak jak @PRZEMO zaproponował.

 

A kolejna kwestia, organizator spotu był na najcie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chacko e30 napisał:

Trzeba było się liczyć ,że jak nagłośnicie spoty to przyjdą nowi  ludzie,którzy nie znają naszych zasad. To było raczej pewne, że takie sytuację będą miały miejsce i zamiast pompować sie to trochę pomyśleć i zmienić miejsce na takie w którym takie incydenty nie wpłynął na dalsze spoty. Ponad 20° i śmiało można było spotkać się na burger kingu, tak jak @PRZEMO zaproponował.

 

A kolejna kwestia, organizator spotu był na najcie? 

 

 

 

A czy ja jestem członkiem klubu? Czy ja mam coś do powiedzenia?  Na ostatnią chwilę wstawiłem wpis, bo nie było komu, a potem nagle wielka burza, bo miejscówka zła, bo godzina nie ta. Trzeba było wyjść z inicjatywą wstawić post, zaproponować miejscówkę i się tym zająć. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dixx37 napisał:

 

A czy ja jestem członkiem klubu? Czy ja mam coś do powiedzenia?  Na ostatnią chwilę wstawiłem wpis, bo nie było komu, a potem nagle wielka burza, bo miejscówka zła, bo godzina nie ta. Trzeba było wyjść z inicjatywą wstawić post, zaproponować miejscówkę i się tym zająć. 

 

To nie zmienia faktu,że można było się domyślić takich sytuacji. 

To tak jakby organizować spot vaga i wymagać żeby nikt nie kopcił.

 

Pozdrawiam, bez odbioru ☺

 

 

Edytowane przez Chacko e30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chacko e30 napisał:

 

To nie zmienia faktu,że można było się domyślić takich sytuacji. 

To tak jakby organizować spot vaga i wymagać żeby nikt nie kopcił.

 

 

Liczyłem się z taką sytuacją, chociaż na ostatnim spotkaniu, mimo że było full aut, to było spokojnie. Dodatkowo w każdym miejscu czy to na forum, czy na fb, insta, pojawiają się prośby o nierobienie wsi. Jasne nie jesteśmy w stanie przypilnować każdego auta i jego właściciela, ale bagatelizowanie takich akcji przez osoby związane z klubem jest trochę nie na miejscu, mówić o tym, że nie ma problemu.

Skończy tę dyskusję, bo robi się nudna.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chacko e30 chyba nie wiesz o czym piszesz... nigdy nie tolerowaliśmy i nie będziemy tolerować takiego zachowania... przypieprzanie się o to czy "organizator" był na miejscu jest jak o kant d***y rozbić weź coś zorganizuj i ustal własne zasady, najłatwiej zawsze jest przyjechać na gotowe, mamy ustalone zasady i będziemy się ich trzymać.. info zawsze wklejamy na forum jak i na fanpage'u ... jeżeli ktoś tego nie akceptuje to niech jedzie na spot VAG'a tak jak napisałeś, niestety nie dałem rady dojechać bo wracałem z trasy

@Dixx37 daj spokój, zawsze się znajdzie ktoś komu coś się nie spodoba, czy coś można było zrobić aby temu zapobiec? to było w trakcie czy już podczas wyjazdu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kosa napisał:

@Chacko e30 chyba nie wiesz o czym piszesz... nigdy nie tolerowaliśmy i nie będziemy tolerować takiego zachowania... przypieprzanie się o to czy "organizator" był na miejscu jest jak o kant d***y rozbić weź coś zorganizuj i ustal własne zasady, najłatwiej zawsze jest przyjechać na gotowe, mamy ustalone zasady i będziemy się ich trzymać.. info zawsze wklejamy na forum jak i na fanpage'u ... jeżeli ktoś tego nie akceptuje to niech jedzie na spot VAG'a tak jak napisałeś, niestety nie dałem rady dojechać bo wracałem z trasy

@Dixx37 daj spokój, zawsze się znajdzie ktoś komu coś się nie spodoba, czy coś można było zrobić aby temu zapobiec? to było w trakcie czy już podczas wyjazdu ?

 

Krzysiek, a sam jesteś na tym forum? To pierwsze. To już kolejny taki incydent, a zamiast wyciągnąć wnioski i starać się coś poprawić.  

Po drugie nie "przegonili" przy ludziach,a na wyjeździe, a że to emki to było faktycznie głośno. A po trzecie to nie byli jedyni... kilka odcinek wcześniej też poszło i jakoś nikt nie płakał... 

 

Dodając wydarzenie na Facebooku nikt nie wziął pod uwagę ,że może przyjechać jakiś gość który jest nie doinformowany albo po prostu jest przyj****ny i musi narobić syfu?

To nie jest pierwszy raz! Teraz wielce będziecie dochodzić kto co i jak? ???

 

Co do pomysłu organizacji to nie raz podrzucałem temat ale po co coś zmienić jak może być jak jest , a potem narzekać że klub umiera

 

Edytowane przez Chacko e30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kosa napisał:

 

@Dixx37 daj spokój, zawsze się znajdzie ktoś komu coś się nie spodoba, czy coś można było zrobić aby temu zapobiec? to było w trakcie czy już podczas wyjazdu ?

 

Podczas spota ryczenie non stop tymi poprzerabianymi wydechami brzmiącymi gorzej niż sebek z karyną, który przyjechał zwykłym E46 1.8/1.9 jakby zjechali się pod remizę. Normalnie M5tki potrafią dużo lepiej brzmieć. Ale to pół biedy.


Przy wyjeździe jeszcze pedał w podłogę byle zaboksowało i zostawiło ślady. Lemingoza umysłowa.

 

Fakt - spot powinien być na magno lub na górnym parkingu na bielsach. W taką pogodę siedzenie na podziemiu było pomyłką. 

 

Fakt 2 - social media zwiększają dużo bardziej zasięg i jest to spoko. Efektem ubocznym jest, że nie tylko wśród normalnych ludzi, a wśród całej gamy ludu, w tym lemingozy umysłowej.

Edytowane przez Zkumeku
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Zkumeku napisał:

Podczas spota ryczenie non stop tymi poprzerabianymi wydechami brzmiącymi gorzej niż sebek z karyną, który przyjechał zwykłym E46 1.8/1.9 jakby zjechali się pod remizę. Normalnie M5tki potrafią dużo lepiej brzmieć. Ale to pół biedy.

Nie zapominaj, że sam cicho nie byłeś bo zdarzyło Ci się dać po garach, inna sprawa że lepiej to wyszło niż w tych mkach ale sam fakt.

 

Fakt mki narobiły hałasu i dymu i również uważam że szkoda by przez takie akcje mieć problem miejscem.

 

Jeśli mogę dorzucić coś od siebie to szkoda że było pod ziemią ale jeszcze większa szkoda że nagle wszyscy sobie pojechali i osoby rozmawiajace o czymś innym nie wiedziały gdzie w tym ja ale to mniejsza bo i tak miałem się zwijać pomału. Widziałem jak około 17 jak Konrad niebieską emką przyjechał na dół a tam pusto, 0 informacji dla tych co chcieli później dojechać.

 

Ale żeby nie było tylko negatywów to napisze że spodobała mi się frekwencja. O wiele lepiej jak jest tak dużo sztuk szczególnie że było na czym oko zawiesić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Scrat napisał:

Nie zapominaj, że sam cicho nie byłeś bo zdarzyło Ci się dać po garach, inna sprawa że lepiej to wyszło niż w tych mkach ale sam fakt.

 

Fakt mki narobiły hałasu i dymu i również uważam że szkoda by przez takie akcje mieć problem miejscem.

 

Jeśli mogę dorzucić coś od siebie to szkoda że było pod ziemią ale jeszcze większa szkoda że nagle wszyscy sobie pojechali i osoby rozmawiajace o czymś innym nie wiedziały gdzie w tym ja ale to mniejsza bo i tak miałem się zwijać pomału. Widziałem jak około 17 jak Konrad niebieską emką przyjechał na dół a tam pusto, 0 informacji dla tych co chcieli później dojechać.

 

Ale żeby nie było tylko negatywów to napisze że spodobała mi się frekwencja. O wiele lepiej jak jest tak dużo sztuk szczególnie że było na czym oko zawiesić :)

Kolego Scrat- pojechali bo zwijali się ze spota nie możesz oczekiwać, że ludzie będą meldować "halo ja jadę tu i tu wszyscy słyszeli?". Na najcie każdy siedzi ile chce i jedzie kiedy chce a to, że jakaś grupa gdzieś sama jedzie po spocie nie zobowiązuje ich do informowania wszystkich o tym. Jak będzie coś organizowane w związku z najtem i gdzieś będzie trzeba przejechać napewno się dowiesz. 

A spot był na 15 i koło 17 można było się spodziewać, że już ludzi nie będzie bo tak jest nie od dzisiaj. 

Edytowane przez blazej3131
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, blazej3131 napisał:

Kolego Scrat- pojechali bo zwijali się ze spota nie możesz oczekiwać, że ludzie będą meldować "halo ja jadę tu i tu wszyscy słyszeli?". Na najcie każdy siedzi ile chce i jedzie kiedy chce a to, że jakaś grupa gdzieś sama jedzie po spocie nie zobowiązuje ich do informowania wszystkich o tym. Jak będzie coś organizowane w związku z najtem i gdzieś będzie trzeba przejechać napewno się dowiesz. 

A spot był na 15 i koło 17 można było się spodziewać, że już ludzi nie będzie bo tak jest nie od dzisiaj. 

 

Tak jak pisałem - nie oczekuje, że będą latać po każdym i informować, nie moja sprawa co robią w prywatnym czasie, sam też po wszystkich nie latałem. Chciałbym też zauważyć, że zdarzało się przenosić w trakcie spotu a patrząc na dzisiejszą pogodę nie byłoby to dziwne. I nie jakaś grupa lecz 90% osób spokojnie co mogło wskazywać jedno mając na względzie głosy w tym temacie, że lepiej na Burger Kingu. Co do godziny - wydarzenie na facebooku wyraźnie wskazywało godziny 15-18 (wiadomo, że godziny orientacyjne, ale skoro tak jest to może warto to zmienić skoro chcecie uderzyć w nowe osoby za pomocą social media?). Bywałem wcześniej na najtach i wiem jak to wygląda dlatego napisałem, że jestem mile zaskoczony frekwencją i zarazem lekko zdziwiony faktem, że tak nagle wszyscy się rozjechali jakby się paliło czy coś. Ale łatwiej zaatakować :) 

 

Nie płaczę, nie użalam się, nie atakuję. Stwierdzam tylko fakt. Ale widać nie ma sensu zwracać uwagi tak więc w tym temacie tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BASTARS napisał:

Nie wiem jak jest na socjalach, bo nie mam wgladu, ale napewno @Dixx37 wrzucił jakiś regulamin, no ale widać baranie łby potrafią przeczytać tylko spot, godzina, miejsce. ?

Regulamin jest pod każdym postem z najtem ;) 

F576B5E9-074D-4608-A905-B69D19926393.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj były chyba dwa inne spoty więc pewnie każdy chciał oblecieć wszystko, sam rok czy dwa lata temu tak robiłem, że starałem się wszystko połączyć - więc nie dziwota, że nie było osób mojego pokroju co stoją 3,5h i gadają o pierd....łach.

 

Nie zmienia to faktu, że godzina rozpoczęcia, regulamin były ujęte w postach na FB i Insta czyli nasze minimum o paleniu kapcia i darciu p****y. Nie mamy wpływu na innych uczestników jeżeli ktoś łamie regulamin czy prawo. Nikt nie podejdzie i nie zajebie typowi w zęby, szanujmy się, nie oczekujcie on nielegalnego zgromadzenia za wiele. Jak ktoś chce, żeby to było legalne to zapraszam na PW, ogarniemy dokumentacje, a potem wybrany organizator zlotu weźmie i zaniesie wszystko do urzędu (takiej opcji na 99% nie będzie i szczerze wątpię, żeby to się zmieniło).

 

Pozdrawiam cenzurę forum xD

Edytowane przez Pawel4freak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...