Skocz do zawartości

• Podobna zawartość

• Przez Gekon
      Witam, w bmw e30 musze zmienic maglownice taka z e36, oraz dyferencjal. O ile wymiana dyfra, jesli sroby nie zapiekly jest do zrobienia, to wymiana maglownicy przerasta mnie calkowicie...
      Szukam jakiegos garazowego zapalenca z okolicy, ktory z pasji i w zamian za nie wygorowane:lol: korzysci finansowe, oraz dobry alkohol:drunk:
      pomoze w wymianie... udostepniam kanal i narzedzia.
      Czekam z nadzieja na odpowiedzi, bo dobro powraca <bmw_1>
    • Przez Wesolowski86
      Wiele radości sprawia mi te auto ..moje pierwsze bmw ..pozdrawiam wszystkich uzytkownikow

• Przez bargolen
      Cześć koledzy,
      trochę przeraża mnie montaż ringów w e36 i chciałbym się zapytać, czy ktoś może by mi pomógł z Wrocławia ? Lub dał namiar na kogoś kto montuje. Oczywiście się odwdzięczę
    • Przez DEDO
      Witam.
      Ostatnio zauważyłem jak bardzo mam pognite tarcze kotwiczne. Postanowiłem je wymienić i teraz moje pytanie. Czy przy wymianie tych oto tarcz trzeba ściągać piastę i czy po jej ściągnięciu trzeba wymienić także łożysko. Może to być dla niektórych oczywiste lecz jest to mój początek z mechaniką samochodową więc stąd moje pytanie.
      Z góry dzięki za wszelką pomoc, pozdrawiam Kacper :D
    • Przez mareckiwrc
      Witam. Poszukuję, wypożyczę na kilka godzin bagażnik dachowy do bmw e36 compact. Proszę o info. Pilne. Pozdrawiam.
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...