todome

Sprzedam zestaw do E39, koła, dystanse, śruby

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam zestaw do BMW E39, - koła R17 RH, rozstaw 5x112, 8Jx17H2, ET^0, opony 235/45 Kumho, - na jeden sezon, dystansy RH 50 mm, z 5x112 na 5x120, wszystkie śruby w komplecie. 

Odbiór we Wrocławiu. Cena 700 zł.

IMG_6616.JPG

IMG_6618.JPG

IMG_6619.JPG

IMG_6620.JPG

IMG_6621.JPG

IMG_6628.JPG

IMG_6631.JPG

IMG_7609.JPG

IMG_7610.JPG

IMG_7611.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez bargolen
      Cześć, kupiłem swoją E39 2 miesiące temu i do tej pory udało mi się nią pojeździć raptem kilka dni... Cały czas rozładowuje mi akumulator (aku ma 3 miesiące) wymieniony jeż, moduł komfortu i nadal nic... pobór od 0,5A do 0,7A wyjmowałem też bezpieczniki... wszystko przerobiłem i nadal nie mogę znaleźć winowajcy  

Czy jest godny polecenia i naprawdę OGARNIĘTY elektromechanik z Wrocławia lub bliskich okolic, do którego warto udać się z takim problemem? Proszę pomóżcie, bo nie mam już sił do tego auta a moja chce mnie z domu wyrzucić.
    • Przez D0_DOMEL
      Kupie przedni zderzak do BMW 5 e39 poliftowy kompletny zwykły z czujnikami listwami halogenami okrągłymi i pod spryskiwacze. Stan dobry nie połamany. Kontakt na priv lub 693527957
    • Przez ArchitektPlacowBoju
      Cześć!
      Mam taki problem w swoim E39, że nie gra mi radio. Nie ma żadnego dźwięku, choć widać, że radio się załącza. Poprzedni właściciel podobno wymieniał już raz wzmacniacz, ale i tym razem ten zaniemógł. Muszę o czymś pamiętać przy wymianie, czy wypinam, wpinam nowy i działa? Coś trzeba kodować?
      Poza tym zastanawiam się czy w mojej wersji jest subwoofer, bo wg. VIN mam wersję HiFi speaker system. Wyczytałem, że w prawym boczku nad akumulatorem byłby sub, gdyby był - ja tam mam centralkę od telefonu. Z lewej strony natomiast mam wzmacniacz i zmieniarkę. Rozumiem, że jeśli nie tam to nie ma go już nigdzie?
      Dzięki za odpowiedzi!
      Pozdrawiam!

Temat do zamknięcia, już wyjaśnione. Przepraszam za zamieszanie.
    • Przez rmb
      Witam wszystkich,
      Sprzedam swoje BMW e39 2.8L z LPG.
      Zdjęcia są ze stanu obecnego.

Cena: 11 000 PLN.

Pierwsza rejestracja 1996. Przebieg 294 000. 
      Instalacja LPG zakładana rok temu 10.2016 - STAG 300 + wtryski HANA - gwarancja 2 lata.
      Dodany jest emulator zmieniarki CD - karta SD w schowku.
      Wymienione wszystkie płyny + tarcze z klockami przód.
      Wymienione uszczelki w szybach - nowe oryginalne z serwisu BMW.
      Lampy tylne i kierunkowskazy wymienione na przyciemniane - BMW.

a teraz co do mankamentów :
      - auto posiada kilka wgniotek po gradobiciu ( koszt wyciągnięcia ich około 400 - 500 PLN ).
      - lusterko od strony kierowcy nie składa się elektrycznie - silniczek do wymiany.
      - teleskopy w tylnej klapie do wymiany, nie zawsze utrzymują otwartą klapę.
      - autem miałem stłuczkę od strony pasażera przód ( klapa pomalowana + błotnik wymieniony pomalowany, oraz lampy wróciły bez ori ) 

Do auta dodaje komplet kół zima - felgi stalowe.
      Lampy ori - jedna do wymiany ( po stłuczce ) z kompletem przetwornic ksenon oraz żarówkami . 

Więcej informacji udzielę telefonicznie 888 111 571

• Przez raizzo
      Tak jak w temacie zlecę holowanie mojej BMW E39 523i z Niemiec do Wrocławia do warsztatu, który podjął by się wymiany uszczelki pod głowicą, planowania, itp.

Mój budżet na całą operację to 2500-3000zł

Więcej szczegółów przekaże osobą zainteresowanym na PW.
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.