Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


NAJT Czerwiec 2019


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Lista:

1. Kosa

2. Tequila

3. Czaku

4. MP240 NA 90%

5. Monka

6. k0nr4d (o ile przewidziany kac po sobocie na to pozwoli)

7. CzAkSs

 

8. NIEDZWIEDZ78 

 

 9. Chudziutki 

 

10. Chacko e30

 

11. Broder

12. Sebo

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 17:13, Chacko e30 napisał:

 

 

Już umarł... teraz tylko drgawki zostały ?liczyłem że jak są publikacje i więcej ludzi zaczęło przyjeżdżać to będzie lepiej... ale lepiej strzelić Focha bo ktoś coś napisał.

 

 

Ogarnij, że właśnie te osoby ze "świeżą krwią" które chciały rozkręcić MB na FB i Insta zniechęcają się przez Twoje wiecznie pierd....lenie. Btw jesteś tu mnóstwo lat, może czasami warto było by ruszyć d***ę i wykazać jakąś inicjatywę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Broder napisał:

Lista:

1. Kosa

2. Tequila

3. Czaku

4. MP240 NA 90%

5. Monka

6. k0nr4d (o ile przewidziany kac po sobocie na to pozwoli)

7. CzAkSs

 

8. NIEDZWIEDZ78 

 

 9. Chudziutki 

 

10. Chacko e30

 

11. Broder

12. Sebo

13 konik  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Forest napisał:

 

Ogarnij, że właśnie te osoby ze "świeżą krwią" które chciały rozkręcić MB na FB i Insta zniechęcają się przez Twoje wiecznie pierd....lenie. Btw jesteś tu mnóstwo lat, może czasami warto było by ruszyć d***ę i wykazać jakąś inicjatywę?

Forest zastanów się co Ty do mnie mówisz..  

Prześledź posty w tył,a dopiero potem napinaj koszulkę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 stękacie że nikt nie wychodzi z inicjatywą, a jak ktoś chce coś podpowiedzieć to pierd....lenie? 
 
Zaraz ban pewnie poleci , bo to dość częste podejście jak ktoś wam zwróci uwagę. 
Podaj przyklady bo chyba Ci sie fora popierd.lily

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa, jak jest to sam wiesz... Chyba za długo jestem na tym forum bo dalej nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. 

 

Gdyby nie wasze podejście,trochę inaczej by się to trzymało (choćby sms  z zaproszeniem na urodziny klubu i dopiskiem "tylko nie mów nikomu"). Maxbimmer umarł bo zamiast zdobywać ludzi, posłuchać kogoś z boku, kogoś kto ma jakieś pomysły (nie mówię o sobie). 

 

Na kilku najtach do tyłu zaczęła się debata na temat rozpoczęcia sezonu, z tego co pamiętam to chyba @Francuz wyszedł z jakimś pomysłem (w namysłowie) i co? Cisza bo to jaśnie księża boją się mojego pierd....lenia?

 

Zapomniałeś jak zarzuciłeś bokiem e30 na aleji?  Nawet słowa nie wspomniałeś, ale chłopaka (jakiś znajomy @Nev) chciałeś banować bo zrobił dokładnie to samo co Ty i ja.. 

Edytowane przez Chacko e30
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...