Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Swap 1.9 - 2.5


kaczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Posiadam bmw e46 miałem tam silnik 1.9 bodajże 120km , teraz robiłem swap na 2.5 193km m52b25 i mam duży problem silnik jest od automata , i nie chce odpalić mam całą wiązkę na wierzchu mostkuje pin 18 czyli start z pinem 21 czyli plus i nie odpala , został wymieniony czujnik położenia wału mam 2 inne komputery , nie ma iskry i paliwa pod świeca , silnik nie posiada EWS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz się dowiedziałem to jest m50b25 , nabiłem paliwo normalnie i nie jest nic popaprane . Silnik nie jest połączony z buda stary komputer z 1.9 jest wsadzony i normalnie po przekręceniu zapłonu idzie paliwo na listwę . Mi chodzi o samo odpalenie z silnika wychodzą 2 duże kostki które się podłącza w E36 ale w E46 nie mam takiego podłączenia , elektryk mi mostkowal pinami bo elektryka jest do przerobienia ale chodzi generalnie o to że robię wszystko jak opisują ludzie a nie odpala dlatego jest ten temat na forum a nie o kłócenie o model silnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 17.06.2019 o 10:56, kaczak napisał:

Dobra teraz się dowiedziałem to jest m50b25 , nabiłem paliwo normalnie i nie jest nic popaprane . Silnik nie jest połączony z buda stary komputer z 1.9 jest wsadzony i normalnie po przekręceniu zapłonu idzie paliwo na listwę . Mi chodzi o samo odpalenie z silnika wychodzą 2 duże kostki które się podłącza w E36 ale w E46 nie mam takiego podłączenia , elektryk mi mostkowal pinami bo elektryka jest do przerobienia ale chodzi generalnie o to że robię wszystko jak opisują ludzie a nie odpala dlatego jest ten temat na forum a nie o kłócenie o model silnika 

Cześć!

 

Kurcze wiem że temat mega stary, ale szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak właśnie podpiąć złącze x20 do E46... A tutaj pisałeś że to zrobiłeś!!

Jest szansa że masz jeszcze to autko?

Albo pamiętasz jak powinno wyglądać podpięcie, co do czego? 

W sumie każda podpowiedź mile widziana!!

(Dawca: m52b25 z E36 kompot, biorca: E46 kompot- był w nim n42b18)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...