Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Stacja multimedialna + montaż


xaryon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

jestem właśnie na etapie wymiany oryginalnego radia w moim e46 i szukam stacji multimedialnej na Androidzie. Ponieważ jestem laikiem w kwestii montażu takiego sprzętu, szukam sklepu na terenie Wrocławia lub okolic, gdzie oprócz sprzedaży stacji, możliwe będzie zamontowanie jej przez sprzedawcę. Czy macie może namiary na taki sklep?

 

 

Edytowane przez xaryon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, xaryon napisał:

1DIN Business CD, bez żadnej navi.

 

Montaż nie jest szczególnie trudny, miałem okazję robić z 3-4 razy. Tylko panel od klimatronika trzeba przenieść niżej. Albo kupujesz oryginalny "stojak" od navi i klimatronik trzyma się normalnie, a jak zostawisz stary stojak to klimatronik trzeba jakoś umocowić po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dindon1234 napisał:

 

Montaż nie jest szczególnie trudny, miałem okazję robić z 3-4 razy. Tylko panel od klimatronika trzeba przenieść niżej. Albo kupujesz oryginalny "stojak" od navi i klimatronik trzyma się normalnie, a jak zostawisz stary stojak to klimatronik trzeba jakoś umocowić po swojemu.

Nie takie było pytanie :) Wiem tylko w teorii, jak wygląda montaż, po prostu nie chcę się tego podjąć samodzielnie. Szukam sklepu, który sprzedaje tego typu urządzenia i oferuje też usługę montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, xaryon napisał:

Nie takie było pytanie :) Wiem tylko w teorii, jak wygląda montaż, po prostu nie chcę się tego podjąć samodzielnie. Szukam sklepu, który sprzedaje tego typu urządzenia i oferuje też usługę montażu.

Ja nie mówię że Ty to musisz montować. Ale jeśli chciałbyś, żeby sklep Ci to zrobił to wątpię że będą szukać dla Ciebie taki stojak pod navi, ewentualnie kupią z ASO za 300zł, tak tylko daję radę żebyś może na własną rękę tego poszukał jeśli zdecydujesz się na montaż w firmie, bo kilka groszy w kieszeni zostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dindon1234 napisał:

Ja nie mówię że Ty to musisz montować. Ale jeśli chciałbyś, żeby sklep Ci to zrobił to wątpię że będą szukać dla Ciebie taki stojak pod navi, ewentualnie kupią z ASO za 300zł, tak tylko daję radę żebyś może na własną rękę tego poszukał jeśli zdecydujesz się na montaż w firmie, bo kilka groszy w kieszeni zostanie ;)

A, o tej ramce wiedziałem :) Na ebay można dorwać po taniości oryginał. Grunt to na razie dorwać stację w rozsądnej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Ans napisał:

znany mi temat, nie znalezlismy nikogo kto by sie tego podjął, finalnie montowalismy sami


Powiem tak, jakby to była tylko kwestia przekładki panelu klimy i montaż radia to może i bym też zaryzykował, ale chciałem od razu kupić z mikrofonem i puścić go np. po słupku A od strony kierowcy, a to już przekracza me skromne zdolności :) Jakby to była elektronika pokroju laptopa, peceta albo konsoli to nie byłoby problemu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...