Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Miejsce na AUX i 2 porty USB


xaryon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

dołożyłem sobie ostatnio stację multimedialną - jestem z niej bardzo zadowolony, lecz nie podłączyłem dwóch dołączonych do niej przewodów - od AUX oraz portów USB. Ma ktoś może pomysł na miejsce dla tych portów, które będzie wyglądało estetycznie (czyli żadne zwisające przewody czy gniazdka) bez dużej ilości wiercenia gdziekolwiek (a jeśli się da, to w ogóle) z zachowaniem maksimum funkcjonalności? Zamieszczam też zdjęcie, jak to prezentuje się u mnie.

20190629_165813.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie puściłem pod kierownice ale to wrzuciłem tam patyka z kartą SIM by mieć internet w tej stacji i korzystać z google map. Także schowane i nie widać nic a tak to do muzyki używam karty micro sd.

Ale tak jak napisał Xaime91 najlepiej pod podlokietnikiem. Bo praktyczne i pod ręką.

Edytowane przez yapis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zerknął na takie miejsce, które można łatwo wymienić na oryginał jeśli chciałbyś potem sprzedać bez radia czy coś. 

Tak jak napisał@Dixx37 śmiało można dać porty tutaj jak masz zwykłą wanienkę taką jak na zdjęciu. Łatwo wymienić na oryginał bez przeróbek ;)88fb61766ea3bcf86a97c63af8d1b57c.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 12.07.2019 o 22:14, dawid111 napisał:


Tak jak napisał@Dixx37 śmiało można dać porty tutaj jak masz zwykłą wanienkę taką jak na zdjęciu. Łatwo wymienić na oryginał bez przeróbek ;)88fb61766ea3bcf86a97c63af8d1b57c.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hej, sorki, że po takim czasie odpisuję. Mam ten nieszczęsny wkład z roletką pośrodku (który i tak wymienię, bo roletę szlag trafił). Ale chyba faktycznie tak bym puścił, bo byłoby najbardziej pod ręką. Co do map @yapis to można z nich korzystać przecież offline, grunt tylko ściągnąć jakiś obszar i go aktualizować co chwilę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje ulubione E46 bardzo fajny estetyczny stacja multimedialna, bardzo o mi się podoba.(nie tnij niczego) ja  bym  proponował abyś znałaś kogoś kto ma 3D printer zaprojektował i wydrukował ci nową wkładkę z portem usb AUX  miejsce na kubek oraz obcją można  dorzucić port USB tylko ładowanie.

Ja zrobił coś takiego w moim E63 , ja usunąłem półkę z telefonem i zaadaptowałem miejsce, zaprojektowałem i wydrukował ... trochę papieru farby i jest ok (na foto widać testową wersje z IN Aux,Słuchawki, USB DATE dla TV, USB DATE dla Android, 4x USB lądowanie telefonu, oraz gniazdo 12v na USB super charger).

DSC03573.JPG

Edytowane przez CrisELdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...