xaryon

[e46] Odstająca listwa zewnętrzna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

słuchajcie, mam mały problem wizualny z jedną listwą zewnętrzną od strony pasażera w moim Surferku - mianowicie skrajny zatrzask praktycznie nie istnieje (poprzedni właściciel go podklejał, ale klej puścił) a następny w kolejce zatrzask też nie bardzo chce współpracować. Moje pytanko do Was - czy można jakoś rozwiazać ten problem bez wymiany całej listwy i/lub zatrzasków?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz o progu zewnętrznym? Jeśli tak to mam ten sam problem, z jednej strony zatrzask trzyma jakiś czas po kliknięciu, ale prędzej czy później i tak puszcza. Myśle właśnie o poklejeniu tego "na amen".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, szocha1991 napisał:

Mówisz o progu zewnętrznym? Jeśli tak to mam ten sam problem, z jednej strony zatrzask trzyma jakiś czas po kliknięciu, ale prędzej czy później i tak puszcza. Myśle właśnie o poklejeniu tego "na amen".

Tak, dokładnie. U mnie to już było klejone przez poprzedniego właściciela i puściło ostatnio. Pytanie tylko, jak to podkleić, czym. Wolałbym tego nie wymieniać w całości, bo jeden zatrzask to +/- 30zł a sam próg (niepolakierowany oczywiście) to ok. 600zł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, BASTARS napisał:

To musiałem na coś innego patrzeć. Tak, chodzi o nr 5. Ale listwa dalej swoje kosztuje, dlatego szukam alternatywnego rozwiązania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup używkę i pomaluj 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CX80 klej, dużo dziwnych rzeczy na niego kleiłem i jeszcze mnie nie zawiódł, ale nie trzyma po sekundzie, swoje musisz docisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, szocha1991 napisał:

CX80 klej, dużo dziwnych rzeczy na niego kleiłem i jeszcze mnie nie zawiódł, ale nie trzyma po sekundzie, swoje musisz docisnąć.

To akurat nie problem, grunt żeby trzymał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi