Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wilgoć/Deszcz


Juni6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników forum , założyłem dziś konto ponieważ mam problem z E60 , w sobotę rano wsiadłem do samochodu i probojac go odpalić wyskoczyły mi błędy na desce , mianowicie nie sprawny tempomat , kontrola trakcji oraz pompa paliwa , po przekręceniu kluczyka na rozruch silnika kręcił lecz samochód nie odpalił, po 3 próbie samochód odpalił bez problemu i bez błędów , cały dzień nim podróżowałem i nie było żadnego problemu z uruchomieniem go po zgaszeniu , następnego ranka sytuacja się powtórzyła , i dokładnie tak samo , te same błędy i po 3 próbie auto zapalało i cały dzień jeździło bez problemu , więc domyślam się że odpowiedzialna jest wilgoć a raczej jestem pewien ponieważ wczoraj powtórzyłem rytuał i pojechałem autem parę kilometrów (tak żeby się zagrzał) było ok po chwili zaczął padać deszcz (dosyć mocno) i na tym skończyła się jazda , samochód cały czas wywala te 3 błędy ile razy bym kluczyka nie wyciągnął nic to nie dawało , pytanie odemnie jest takie : czy spotkaliście się z takim problemem? Co radzicie , gdzie zaglądać , co może zaciekać że robi taki kłopot i w ogóle napiszcie wszystko co mogło być przyczyną i jak poradzić , POMOCY

Edytowane przez Juni6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę grzebałem przy aucie i dokopałem się do ECU ,(pod kabinowym)  i tam suchutko , sam kurz i nic niepokojącego ? , a  tyłu tam gdzie jest Aku też kurz , brak wody , nawet śladu nie ma żeby woda była , kolega podłączył kompa i okazało się że są 3 błędy , 4C08/45F8/4448 / czyli te co wyskakują na desce jak pierwszy raz chce odpalić auto , ale co one mają wspólnego ze sobą to nie wiem , popatrzę dzisiaj tam pod dywanik bo już nie mam pomysłu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...