Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[E36] BMW Business CD RDS- które radio?


polakosbanditos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na car audio ?
Zmieniam radio, wywalam ALPINE UTE 72BT (jakby ktos chcial to PM) i mam okazje kupic radio nr 1 z zalacznika. Pytanie: czy róznia sie te dwa radia i ktore jest dedykowanie do E36 przed liftingiem?
radio-business.jpg

Wczesniej przez pomylke wrzucilem na n1 kaseciaka, teraz jest OK.
Z VIN code jest: S669A BMW Business

Edytowane przez polakosbanditos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie do takiego czegos daze, tylko nie wiem które to radio wrzucic. Ty masz to drugie... Mam tez zmieniarke do tego radia, tylko musze kupic kilka elementów jeszcze. Nie wiesz czym one sie róznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej rare jest to drugie :P Za to przy pierwszym podobno łatwiej dołożyć AUX. 

Z tego co kiedyś czytałem to wszystkie te radia grają średnio, twoje alpiny co sprzedajesz  pewnie gra lepiej. Osobiście kierował bym się wyglądem przy wyborze ori radia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzieki za info! W sumie to jak jezdze to ja radia prawie nie slucham, jesli juz to 1/4 glosnosci to max ? Bardziej to ma wlasnie wygladac w srodku, bo na te wszystkie nowe radia to patrzyc sie nie moge. BTW: Masz moze foty jak tam ci zmieniarka siedziala w bagazniku? W ogole w cabrio chyba inaczej siedzi niz w coupe (?).

Edytowane przez polakosbanditos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z VIN auto styczen 1996 i ma CD Business + zmieniarke. A radio dokupowales czy juz miales w takiej konfiguracji? Bo interesuje mnie ile za nie zaplaciles ? To ze zdjecia nr 1 moge miec za 300PLN z galka do wymiany ?

Edytowane przez polakosbanditos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
W dniu 2.09.2019 o 08:30, polakosbanditos napisał:

U mnie z VIN auto styczen 1996 i ma CD Business + zmieniarke. A radio dokupowales czy juz miales w takiej konfiguracji? Bo interesuje mnie ile za nie zaplaciles ? To ze zdjecia nr 1 moge miec za 300PLN z galka do wymiany ?

Siemanko masz jeszcze to radio na sprzedaż szukam takiego właśnie. Bo mam e36 1999r cabrio i w vinie pisze business CD RDS to chyba to które masz czyli zdjęcie kolegi nr. 1 czy się mylę.? Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2021 o 16:08, Luksky napisał:

Siemanko masz jeszcze to radio na sprzedaż szukam takiego właśnie. Bo mam e36 1999r cabrio i w vinie pisze business CD RDS to chyba to które masz czyli zdjęcie kolegi nr. 1 czy się mylę.? Pozdr.

Ja takiego radia szukalem, ale juz kupilem kaseciaka pod zmieniarke- taki jaki byl z fabryki. Powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...