Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Saab 900 turbo 16v cabrio


Pakos

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzynia jest pod silnikiem, a napęd jest przekazywany na skrzynię za pomocą trzech łańcuchów ot ciekawostka.  Miałem dwa Saaby, raczej nie sądzę że zostanie o ile nie masz faktycznie żyłki dociekliwego mechanika ze skłonnościami masochisty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ArchitektPlacowBoju napisał:

Skrzynia jest pod silnikiem, a napęd jest przekazywany na skrzynię za pomocą trzech łańcuchów ot ciekawostka.  Miałem dwa Saaby, raczej nie sądzę że zostanie o ile nie masz faktycznie żyłki dociekliwego mechanika ze skłonnościami masochisty :D

W aucie wszystko sprawne w 100%, a prawda taka że umie kilometrów nie będzie nabijało, więc i może nie będą potrzebne żadne większe ingerencje mechaniczne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwali się podejście, że Saab to kiepski wybór jako jeden jedyny samochód w domu. Jeśli ma służyć do okazjonalnego pojeżdżania, lub - i to moim zdaniem lepsza opcja - jako lokata kapitału, to jak najbardziej się chwali. 
Szwedzi w tamtych latach mieli ciekawe pomysły. Jeśli tylko ogarniasz mechanikę i robisz dużo sam - a patrząc po Rekinie, to tak jest - to jest szansa, że Schab Ci nie zrujnuje budżetu domowego, a może nawet z czasem coś do niego dołoży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Krokodyl ? Niedaleko mojego miejsca zamieszkania gostek ma tez 900 Turbo, ale w coupe. Za kazdym razem jak tam przechodze, to wrecz mnie wnerwia, ze on stoi pod chmurka. Ale wyglada na to, ze jezdzi nim po prostu codziennie. Ciemny szary kolor, pomaranczowy kierunek i te felgi trzyramienne a'la Brabus. Auto zadbane i nie ma co mówic- sylwetka ponadczasowa. Bardzo lubiane auto wsród brytyjczyków, a juz szczególnie w wersji cabrio. Furka kocur (-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...