Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nie działający centralny zamek


Podkladka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  auto 1 120d 2005r. 

 

Moja historia zaczęła się z jakieś trzy tygodnie temu  gdy jakiś bardzo zdolny skur……… ( bo inaczej nie napiszę ) uderzył w tył mojego auta i uciekł z miejsca zdarzenia  (brak monitoringu przy sklepie ,wizyta na policji i straży miejskiej i nic ktokolwiek widział ktokolwiek wie ) pechowo że padało i zniszczenia tyłu były takie że woda nalała się do środka do bagażnika , woda była tam gdzie są dwie białe skrzyneczki /pudełka z elektroniką  PDC i jak podejrzewam drugie to sterowanie od centralnego .  Oba pudełeczka powędrowały do ryżu ? . PDC działa udało się uratować ?  .

 

 Otwieranie auta działa tylko z kluczyka (muszę wyjmować grot/bagnet z kluczyka i otwierać manualnie ) ,

Drogą radiową nie działa , (baterie w obu kluczykach wymienione na nowe ) , miałem też funkcję keyless ( otwieranie auta poprzez złapanie za klamkę i odpalanie tak samo nie musiałem kluczyka do stacyjki wkładać , wystarczyło mieć kluczyk w kieszeni , teraz to wszystko nie działa ? ? .

 

Pytania: 

Czy to co mam zepsute to jest moduł komfortu?? 

Znalazłem taki identyczny na allegro o takich samych oznaczeniach ,  czy warto go kupić ? czy będzie działać od razu po podpięciu ?? czy trzeba będzie programować to wszystko od nowa ?? 

Czy naprawiać stary moduł ?? 

Morze któryś z was forumowiczów miał problemy z tym modułem i morze podzielić się swoimi poradami jak to rozwiązać naprawić ?? 

 

pozdrawiam Tomasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...