Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


2.0 M47n Glow Plug Cylinder 2


Xaime91

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Dziwna sprawę zauważyłem. Ostatnio były wymieniane świece żarowe 4szt febi i sterownik świec beru. Dzisiaj przy okazji wymiany klocków podłączyłem sobie kompa i oczom moim ukazał sie błąd z tytułu. No dobra błąd błędem, mysle skasuje i zobaczymy. No to skasowałem, czytam z powrotem pamięć błędów a tu co ? Znowu z powrotem wyskoczył, i tak 3 razy ? wczesniej jak mialem przed wymianą błędy glow plug cylinder 1-4 to kasowalem i bylo ok do ponownego przekręcenia zapłonu, a teraz dziad nie chce sie skasować odrazu powraca ? czyżby jakas zwara sterownik poszedl sie walić ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BASTARS napisał:

Olej to, co teraz są za zimy ?

Moja qpeya na spalonych 4 świecach odpalala na - 22 pokopciła potelepała się z 5sek i było ok ?, bo była dobra komprecha ?

Jak mialem wszystkie 4 wyd***cone to też paliła na mrozach bez problemu, ale nie na tym rzecz polega prawda ? ? Wyrzuć z tylu klocki bo przeciez z przodu są to wystarczą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BASTARS napisał:

Olej to, co teraz są za zimy ?

Moja qpeya na spalonych 4 świecach odpalala na - 22 pokopciła potelepała się z 5sek i było ok ?, bo była dobra komprecha ?

 

Memory fajf Francuz

 

- E, Łysy jesteś w domu? 

- Ta

- Sluchaj, zejdziesz  na dół i odpalisz mi moją ruine swoim fantastycznym golfem 3 w tdi? 

- ta 

- kurde ale fajnie że Twoje e46 ma dobry aku 

- wiem.

 

(Pych pych pych uf uf uf ft ft pyr pyr pyr [osiedle w siwym dymie] kle kle kle kle kle. 

Kurła, ale moja ruina ma kompreche. 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heee, tak było ?? przed zmianą 11letniego aku, ale odpalał? Odpalał. 

Wracając do tematu kiedyś kupiłem nowy sterownik beru, padł po nie wiem 3 miechch, pojechałem go reklamować, uznali, dali mi nowy, który też już po jakimś czasie nie chodził. Jednak najdłużej śmiały regenowane od Rogera. 

Podsumowując, im nowsze części tym większy badziew i to samo z autami, tragedia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...