Mł0dy

BMW e38 - Problem z dorobionym kluczykiem i odnalezieniem EWS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem młodym posiadaczem bmw e38,  i mam taki problem

zgubiłem gdzieś  kluczyk, zamówiłem nowy oczywiście z transporderem i programatorem ak90+ 

wymontowałem wkładkę z bagażnika, dorobiłem kluczyk, i uradowany wsadzam do stacyjki, i .... no właśnie kluczyk kręci się w kółko, blokada nie ustepuje.

Moje pytanie brzmi, czy przypadkiem te wkłady się nie róźnią? w sensie, czy stacyjka nie ma innego szlifu ? muszę dodać że jeszcze nie zakodowałem klucza, do ews bo nie moge go znaleźc . ( i nie wiem czy jest sens skoro klucz kręci się w stacyjce )   

Edytowane przez Mł0dy
błąd w tytule

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukaj na OLX w Jeleniej jest kolo ktory dorabia kluczyki do naszych aut. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez yapis
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z ładowaniem baterii w  kluczyku.

Co 3-4 miesiące muszę wymieniać baterie w kluczyku, gdyż nie ładuje się ona podczas jazdy i kluczyk przestaje reagować na dotyk.

Widać ewidentnie, że bateria się rozładowuje, bo nie zawsze udało się otworzyć drzwi z kluczyka i nasilało się to, aż w końcu całkowicie przestał reagować.

Po wymianie baterii kluczyk zaczyna działać bezproblemowo i wszystko działa jak należy. Mija jakiś czas i bateria traci moc i problem powraca.

Wygląda jakby moduł w kluczyku odpowiedzialny za przetworzenie i ładowanie akumulatora nie działał.

Czy ktoś miał ten problem?

Jak to naprawić?

Będę wdzięczny za pomoc.

• Przez Gutek71
      https://m.olx.pl/oferta/bmw-730d-e38-193km-mega-full-masaze-webasto-CID5-IDAHAJl.html
      Panowie , znacie/kojarzycie ten samochód? Wisi dość  długo  na olx, wyglada dobrze, bogate wyposażenie. Wybieram sie obejrzeć. Może  ktoś  już  z Was był?
      Poradzcie proszę  na co zwrócić  uwagę  kupując  diesela
      Vin: dn47745

• Przez Dzonny
      Nastawiam się na wrzucenie gazu do mojej e38 ale nie mam za bardzo wiedzy co i jak, bo lpg w aucie dawno nie miałem.
      Poleci ktoś jakiś warsztat który to zrobi dobrze i w rozsądnej cenie?
      Jaka instalacja najlepiej do tego silnika?

edit: warsztat najlepiej w okolicach Świdnicy, ostatecznie Wrocław
    • Przez Gutek71
      Chciałabym przed zakupem e38 (4.4pb lub 4.0D) podjechać  na przegląd aby jakieś  doświadczony  w tych modelach mechanik  ocenił  czy warto  brać  czy nie. Macie kogoś  godnego uwagi u nas w mieście lub okolicy? Dzwoniłem  do aso we Wrocławiu i nie świadczą  takich usług.
    • Przez Gutek71
      Dzień dobry.
      Szukam e38 740 wersja po lifcie. Ważne aby auto było zadbane. Jeśli macie jakiś pewny uczciwy samochód do polecenia rozważę również inne wersje silnikowe.
      Budżet odpowiedni do stanu. Auto ma służyć do jazdy na co dzień.
      Pozdrawiam,
      Krzysztof
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.