Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Proszę o POMOC komputer wyświetla LIV. LAVAVETRI oraz...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedawno jakiś miesiąc temu kupiłem BMW 535i E-34. Ostatnio jadąc w trase komputer zasygnalizował mi coś takiego LIV. LAVAVETRI i cały czas to wyświetla przy uruchamianiu silnika i po jego wyłaczeniu jest też typowy dźwięk (jak przy zaciagnieciu ręcznego w czasie jazdy) i wyswietla się właśnie powyższy napis, oprócz tego od czasu do czasu zapala się napis LUCI TARGA +, czy jest to coś poważnego ??. Bardzo proszę o odpowiedź w tej sprawie i co te napisy oznaczają POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dexter Lublin

Cześć "kamol20" !

Moja rada - oczywiście jak chcesz - ja też nie znam włoskiego, więc proponuję zmień język wyświetlania komputera na angielski (polskiego nie ma, ale i tak będzie łatwiej) - teraz tak przy komputerze, to nie bardzo pamiętam, ale przekręć (albo i nie, właśnie nie pamiętam, ale sam dojdziesz) kluczyk w stacyjce do pierwszej pozycji (czyli ma Ci się zaświecić tylko licznik kilometrów, nie wszystkie kontrolki) i na desce rozdzielczej wciśnij i przytrzymaj (dość długo, ~30 sek.) prawy przycisk - lewy jest od kasowania licznika - w tym momencie powinny zacząć Ci się zmieniać języki. Jak puścisz przycisk w momencie wyświetlania się danego języka, to od tej pory, Twój komputer będzie wyświetlał wszystkie komunikaty (w stylu np. spalona żarówka-światła stop-lewy-tył, albo przyklejona mucha do lampy świateł mijania-przepraszam, oczywiście żartuję) w tym języku, który sobie wybierzesz. A (sorry!), jeśli masz kłopoty z włoskim, to masz do dyspozycji np. jeszcze holenderski.

Bez obrazy, na te moje głupie dowcipy. Pozdrawiam: Dexter Lublin.

dexter0505@interia.pl

dexter0505@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...