Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Licznik E46 autmoat (Pytanie)


bronxE46coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam pytanie mam e46 coupe automat pod maska m52b20tu i chodzi o licznik dokładnie o ten mały wyświetlacz biegów  nie pokazuje mi na jakim biegu jadę nawet się nie podświetla. Robiłem test kontrolek na liczniku wszystkie się zapalają ale ten ekranik nie . I teraz pytanie gdzie szukać problemu w samym liczniku czy gdzieś przy kostkach skrzyni a może w samym sterowniku. Jest to mój pierwszy automat i nie za bardzo Wim jak to ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, starsky napisał:

Wydaje mi się, że biegi powinny się wyświetlać tylko w trybie "manualnym" +/-

On w ogóle nie ma podswietlenia chyba tam gdzie sa literki lub cyfry od wskazan biegów i trybu skrzyni... Bo normalnie to na automacie wyswietla litery, albo cyfry w trybie manualnej zmiany. Jemu chyba nic nie dziala.

Jak masz kogos z okolic to podmien sobie zegary z kolega jakims. Ja tak w E36 walczylem... Skonczylo sie kupnem nowych zegarów. Na domiar zlego zakupilem zegary od wersji R6 do R4, które zle pokazywaly... Takze przy kupnie to moze byc tez istotne.

Edytowane przez polakosbanditos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogarnąłem już temat licznika przełożyłem cały z Angola bo taki znalazłem tarcze przełożyłem swoje bo głównie zależało mi na wyswietlaczu automata musiałem podjechać do gościa żeby zakodował licznik pod moj vin zmienił mi przebieg z mil na km ustawił mi przebieg taki jak miałem żeby policja się nie przyczepiła teraz i wszystko gra dzięki za podpowiedzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...