Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam e 60 530d przedlift 2004 , nie mam w i drivie opcji żeby włączyć bluetooth , w podsufitce mam te kratki co niby służą do glosno mowiacego a na kierownnicy przycisk do odbierania polaczen ale nie moge sparowac tel. Bo nie ma bluetooth , trzeba wgrac innego softa ? Jak to uruchomic , jak w i drivie wejdę w komunikacja to pisze tylko ze tel. Nie zainstalowany i numer tel. Jakis niemiecki proszę o pomoc bo e 60 fajne wyposażenie ale nie do końca to samo mam z tempomatem jest ale nie działa, nic się nie dzieje i czytałem że to może być też nie jest uruchomione w tym aucie chodź dźwignia jest piszcie co wiecie , pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj 7 ostatnich cyfr nr VIN. Mimo że masz przycisk słuchawki na kierownicy, to nie oznacza, że masz system głośnomówiący. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozkodowalem vin ale niestety nie mam S638 a to chyba odpowiada za tel prawda? To co musial bym zrobuc zeby dzialal tel. I czy zmiana softa spowoduje że będę miał bluetooth?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S638 to telefon, który powinien być wpięty w schowek. A żeby sparować smartfona, musisz mieć S633A i S644A

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Juni6 napisał:

Nie mam nic takiego , a można to wprowadzić czy nie bardzo ?

Musisz wymienić combox'a, bo bez tego nic nie ruszysz. Tutaj muszę Cię odprawić do @Kamcio czyli Bimmer Diag. Powie Ci dokładnie co i jak. 

Edytowane przez Dixx37

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat do ogarnięcia. Koszt części z montażem ok. 350-400zl. Zapraszam ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O proszę jak mniej niż 400 to spoko ale gdzie to by trzeba było się wybrac żeby to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na chwile obecna Lubin (80km od Wrocławia), ale często bywam tez w samym Wrocławiu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi