Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym u siebie zmienić tłumik końcowy z jednej rury na dwie przy czym ulepszyć trochę dźwięk tego auta. Czytałem dużo na innych forach i ogólnie i były podzielone zdania na temat jednego tłumika końcowego marki RM Motors. Chciałbym taki sobie sprawić lecz chcę dowiedzieć się na temat teko wydechu. Czy miał ktoś taki u siebie założony? Bo mój cel jak na razie nie pewny wychodzi pomiędzy RM Motors RM2 bądź RM3. Jest to firma godna polecenia i nie rozleci mi się to po jakimś czasie? Ewentualnie czy są jakieś inne podobne w tej samej kwocie a lepsze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do jakiego silnika to chcesz zakładać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam już kilka lat RM, bodajże z 6. Do tej pory wszystko ok. Po za małym nalotem korozji przy łączeniu puchy z końcówkami nigdy nie było problemów. Nie jest głośny, spokojnie da się jechać w dłuższe trasy. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem na 320cd RM3 było trochę głośniej ibardziej  basowo niż ori, potem dałem go bratu do 523 i tu już było wiele głośniej, no ale to było R6, u Ciebie powinno być nieznacznie ciszej, tak że polecam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proex - 400-500zł, parę osób z forum ma, może ktoś się wypowie. Kiedyś chyba robili kaszanę, od jakiegoś czasu się poprawili. Istnieje dobranie głośności pod swoje oczekiwania
MG motorsport - nowy z kwasówki 7/8 stów, czas oczekiwania na realizację jeszcze niedawno to 8 tygodni. Brzmi mega i można także dostroić do swoich potrzeb
RM - Jak wyżej u Francuza i Bastarsa. 
Eisenmann, Schmiedmann, Bastuck - chyba najwyższa półka, ale dźwięk jest przekozacki, ceny od 1000zł 

Wszystko zależy od grubości potfela i oczekiwać. Polecam pojechać na zlot i usłyszeć na żywo. Przez YT ciężko usłyszeć różnice ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie chodzi mi tylko o poprawienie wyglądu tyłu mojego auta i żeby był taki lekko basowy dźwięk ale żeby nie był za głośny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wstaniesz końcowy tłumik RM, a reszta układu pozostanie bez zmian to powinno być dobrze. Jeżeli zrobisz pełny przelot i wstawisz tylko końcowy tłumik RM to może być głośno.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi