Skocz do zawartości

Falujące obroty, czasem gaśnie silnik 330cd

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Od jakieś czasu mam problem z falującymi obrotami na postoju np na światłach, dzieję się to raz na jakiś czas i nie codziennie, nie ma znaczenia czy ciepły czy zimny silnik, po podpięciu do komputera wyrzucało błąd przepływomierza, który wymieniłem i niestety nie pomogło, czy ktoś ma jakiś pomysł co to może być? Zdarza się, że obroty spadają tak mocno, że gdy nie dodam gazu silnik zgaśnie.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, slepypasterz napisał:

@Pawel4freak wy wgl czytacie te posty?

nie bo po co

w E46 320d znajomy miał podobnie + auto nie zawsze jechało jak trzeba. Wymienił przepływomierz i to samo, ale błąd zniknął. Podmieniliśmy z auta, gidze był ori 15 letni i problem zniknął.

Odnośnik do odpowiedzi
@Pawel4freak wy wgl czytacie te posty?

A ktoś ma z fusów wróżyć ?
Wstaw screeny z live data jak pracuje motor, czy ma jakieś błędy itp.
Im więcej takich danych tym lepiej jest coś stwierdzić co mu może dolegać.
Ktoś próbuje Ci pomóc wymieniając jedną z tez, a ty to ignorujesz ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kamilxw3
      Witam wszystkich 
      Jako że w moim e34 silnik już mocno szwankuje i nadaje się do kapitalnego remontu zacząłem się zastanawiać na swapem silnika na M30b35 z E32 bo mam całego na podwórku na dawce. I tutaj brzmi moje pytanie czy skrzynia z m50b25 podejdzie do M30b35. 
      Pozdrawiam
    • Przez Broder
      Sprzedam rozne kolektory ssace 3.0d 184km/204km eu3 - 100pln sztuka
      kolekotry maja zaslepione klapki, cena bez map sensorow i egr
      EGR m57n 50pln
      Yaw sensor czujnik predkosci obrotowej DSC - 250pln 
      map sensor 3bar m57n 50pln
      map sensor m57 30pln
      Turbo 3.0d bez gruszki, sprawne okazja - 100pln! 
      Zestaw COMBO: tuner tv + tuner bm24 + tuner bm24 + ekran navi 4:3 - ten zestaw oddam za symboliczne 50 zeta! Sam tuner TV (nie wiiem czemu) na olx srednio kosztuje 100pln. Tunery byly sprawne jesli chodzi o koncowki mocy, ktorys mial problem z radiem fm, kolejny nie pamietam. Moze komus przyda sie cos na czesci. 
      Ramki halogenow M-pkiet oryginalne - 60pln komplet 
      kolektor ssacy 2.0D M47n z zaslepkami klap 50pln 
      Pompa CR CP3 R90 - 250pln 
      Pompa CR CP3 R70 - 150pln 
      Rurki egr bez chlodniczki posiadam do m47n i m57/n
      Pokrywa zaworow m57n bez czujnika walka 100pln 
      Posiadam rowniez wtryski M57N EU3 
      Wkrotce wtryski M57 jak i caly silnik z mojego auta  
      Jak cos potrzeba prosze pisac wiadomosci prywatne! Czesto nie wyswietla mi sie powiadomienie odnosnie odpowiedzi w gieldzie. 

• Przez dosjeraS
      Witam, mam pewien problem otóż urwane zostało lusterko w BMW E46 330CI coupe przedlift i chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość wymiany samego tego pęknietego plastiku czy odrazu całe lusterko muszę wymienić. Chyba jest to mechanizm składania lusterek (nadal działa). Ewentualnie profesjonalnie skleić aby wszystko działało.
                                                                                        ZDJĘCIA: 

• Przez yapis
      Witam, poszukuję osłony do słupków do wersji sedan bądź kombi najlepiej w kolorze hellgrau (jasno szarym). Oczywiście mogą być w innym kolorze, ważne by nie były połamane zatrzaski. Nawet jak są brudne czy odchodzi od nich poszycie to też jestem zainteresowany. 
    • Przez Kamilopl123
      Witam drodzy forumowicze, przychodzę do was z zapytaniem w jaki sposób mogę podpiąć radio kenwooda 2din w miejsce oryginalnego radia navi mk4 w mojej e46 i sprawa jest następująca mam wyciągnięte radio i tam ku mojemu zaskoczeniu pojawiają mi się 2 kostki biala i niebieska które są podłączone do radia szukałem troche na forach i wywiodlo mnie to do tyłu samochodu gdzie mam zainstalowane bm54 becker do którego wpieta jest rzekomo kostka ktora ma zasilanie i głośnikowe kable w sobie i teraz chciałbym to przerobić pod pod kostkę iso bym mógł ewentualnie przedłużyć i przeciągnąć kable do przodu samochodu czy ktoś z was mógłby mi pomóc proszę i opisać krok po kroku który z tych kabli będę musiał przepiąć pod jaki kolor do kostki iso no chyba ze sa jakies ciekawe adaptery zdjęcia zamieszczam niżej zestawu który posiadam u siebie z góry ślicznie dziękuję
      https://imageshack.com/i/povTtgIdj
      https://imageshack.com/i/poPFuGmO
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...