Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Witam wszystkich klubowiczów Bawarek


Faraon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co by tutaj napisac ;/

Może krótko opiszę swoja Betke jest to E6-tka w wersji sedan w srebrnym kolorze, z silnikiem 1.8 M40 choć szukałem 2.0 vanosa. Wyposażenie jak na 93 rok to... może ze względów bezpieczeństwa nie będę opisywał bo nie wszyscy oglądający nie są uczciwi... przepraszam za te słowa ale wiecie co mam na myśli.

Jeszcze raz pozdro dla klubowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ok opisze furke, z wyglądu zewnętrznego tylko dodam że mam alu 17-tki z oponami 205mm a szer felgi to 230mm :wink: teraz opisze wyposarzenie oraz Car Audio. A więc z wyposażenia to nie mam tylko skóry i komputera tak to wszystko jest, pełna elektryka, poduchy, elektr szyber, jasny szary welur etc...

A teraz troszkę o Car Audio jak się logowałem na tutejszym forum byłem posiadaczem wspaniałego Pionieer'a avic x1r (jest to wspaniały odtwarzacz z nagigacją odtwarzający płyty DVD oraz z 7-mio calowym wysuwanym elektrycznie monitorem ) teraz mam JVC KD-SH99RB, głośniki posiadam seryjne czyli 13-tki Nokii + gwizdki, oraz subwoofer o mocy 200W rms nie jakiejś kosmicznej, wzmacniacz Kenwooda podświetlany od wewnątrz na czerwono oraz plexa 5mm (także podświetlana) między wzmakiem a skrzynią jadąc z tym subem słychać mnie było z odległości ok 400m <bmw_1> no ale to było dla mnie zbyt mało i sprzedałem go teraz jestem w trakcie dogadywania się z gościem który na Mistrzostwach Polski zajął 3 miejsce w db Drag-u z wynikiem 142 Db!!!! chce od niego odkupić wzmacniacz oraz subwoofer to już mi wystarczy <bmw_3> .

W domku mam odseparowany system JBL'a GTO605Ce tylko nie wiem jak go zamontować :? w nogi to nie ma efektu ponieważ takie miejsca nie gwarantują jednak zadowalającego przetwarzania tonów średnich dlatego zaplanowałem wykonanie stabilnych paneli, w których zamontuje głośniki 160mm, których zadaniem będzie odpowiednie rozciągnięcie pasma w dół. Ze względu na budżet ograniczyłem się do jednej 16stki choć optymalnym rozwiązaniem miały być 2 głośniki na stronę, gwizdki powędrują w trójkąciki mam na myśli wew osłony lusterek.

Dobra wystarczy to nie jest dział Car Audio

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...