Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wrażenia z jazdy 525D E39 (163 PS)


Pawel

Rekomendowane odpowiedzi

jeździłem w sobotę E39 525 D ze 163 PS. w automacie. z 2000 roku z przebiegiem 155 tys km, nie bite (sprawdzałem całe auto z rzeczoznawcą i silnik w warsztacie itp)

autko ok utrzymane ale jeśli chodzi o przyśpiechę nawet na sporcie to taka sobie nie ma jakiejś wielkiej rewelacji. W ksiązce serwisowej piszą że z automatem ma 9,1 sek do setki i 219 km/h. Z manualem 8,9 do setki i 220 km/h. Auto próbowałem na dwupasmówce i 200 km/h osiągnęło szybko ale wrażenie z przyspieszenia takie sobie ja opisałem wyżej. Moze dlatego słabo ciągnęło bo z tyłu miało felgi od M5 18 calowe o profilu 265 opony (pirelli pzero) a z przodu takie same tylko profil opon 235. Może z 225 z tyłu i przodu lepiej by się uwijało ale nie mialem takich kół na zmianę i wypróbowanie. Opony były letnie ale trasa dwupasmowa gdzie jeździłem była sucha i nie oblodzona.

Ogólnie auto ok piękny wygląd szkoda tylko że wersja jest taka że oprócz zmieniarki CD w bagażniku nie ma CD na panelu w samochodzie tylko zwykła kaseta no i te głośniki straszna lipa.Ale tak poza tym to auto robi wrażenie bardzo pozytywne i kupuje je we wtorek....

pozdrawiam wszystkich posiadaczy Bemek

Pawel <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne auto gratuluje 8)

Ale te osiagi to nie są zbyt optymistyczne?

Bo ten 3.0d ma chyba 9sek do 100kmh 184KM

zresztą moge sie mylić, fajne felgi 8)

A co do audio to nie ma tragedii, kupisz CD Buisnes i ok, głosniki mozna zmienić :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...