Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś jeszcze :

# Continuity: Deirdre is driving an early-'90s BMW during the final car chase; the car has stock 17" M "turbine" wheels. The wheel that Vincent is shown to shoot out is a standard 5 series wheel, and is not seen on the BMW at any point during the chase.

# Continuity: The car Deirdre drives in the final Paris car chase is an early-90s BMW 5-series. It is badged as M5, and has the correct wheels for this model. However in the tunnel scene, the dashboard shown is from a non-M 5 series, as all M models have red needles on the speedo etc, and this car has white needles.

Czyli w scenach pościgu są alusy "fabryczne" od M5, a później zwykłe... oraz w scenie "w tunelu" deska rozdzielcza jest od zwykłej E34 bo ma białe "needles" (??wskazówki??)

Zatem mieli kilka różnych <bmw_2>

Pozdr.

najgorsze jest to że w finałowej scenie jak Reno strzelił, to widać było że trafił w koło E34 na BBSach, ale później na dachu sunęła już ta na felgach z M5. Czyli jednak M5 ucierpiała bardziej niż 535.szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądaliście polski film: "To ja złodziej" ? Tam bandziory(popierduły jakieś) jeżdżą czarną E34. Łepek im ją zwija i kręci bąki na łące. :mrgreen:

[ Dodano: 14 Sierpień 07, 19:09 ]

A ostatnio leciał taki Rosyjski film "BEEMA" i kolesie jeździli siudemą 5-cio litrową.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Ostatnio oglądałem polski film "WEKEND" , produkcja średnia :P moim zdaniem nieudane połączenie matrixa z pulp fiction , he he :mrgreen: ale!!!!!

W filmie można zobaczyć Autka naszej ukochanej Marki , i tak począwszy od 3-ki e30 ,e46 , 5-teczek e34 ,e39(główni bohaterowie śmigają) do x6 która występuje w scenie finałowej (pościgu) :mrgreen: .

Szczerze powiem że Film zyskał Dużo dzięki tym że Zagrały Tam Bumki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie zboczenie, ze jak tylko zobacze gdzies (w reklamie czy filmie) BMW, a wystarczy kawalek klamki czy lusterka to od razu film zuskuje na atrakcyjnosci... i oczywiscie musze poinformowac o tym najblizsze otoczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie zboczenie, ze jak tylko zobacze gdzies (w reklamie czy filmie) BMW, a wystarczy kawalek klamki czy lusterka to od razu film zuskuje na atrakcyjnosci... i oczywiscie musze poinformowac o tym najblizsze otoczenie :D

uff, juz myslalem ze musze sie leczyc ale widze ze nie jestem sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem polski film "WEKEND" , produkcja średnia :P moim zdaniem nieudane połączenie matrixa z pulp fiction , he he :mrgreen: ale!!!!!

W filmie można zobaczyć Autka naszej ukochanej Marki , i tak począwszy od 3-ki e30 ,e46 , 5-teczek e34 ,e39(główni bohaterowie śmigają) do x6 która występuje w scenie finałowej (pościgu) :mrgreen: .

Szczerze powiem że Film zyskał Dużo dzięki tym że Zagrały Tam Bumki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Też ogladałem ten film i bardzo cieszyło mnie to ,że najcześciej można było zobaczyć e39 530d :) Moja narzeczona nie mogła już słuchać moich komentarzy odnośnie auta ,bo porównywałem cały czas do mojego BMW ( tu nie ma tego tu tamtego a tu takie same felgi ... :P) Lekkie zboczenie albo to prawdziwa miłość do marki BMW :) Film ogolnie polecam ale tylko dla tego ze są tam fajne autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...