Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kupić czy nie kupić BMW E 30 ??


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

ja myślę że powinieneś porozglądać się po jakiś inne BMW np 730i albo 735 są to samochody ładne (bynajmniej dla mnie)i fumkcjonalne, ceny wacają sie od 7tyś do 12tytś (oczywiście z gazem) jak na te silniki tak durzo oni nie palą (jak wszyscy mówią)ok.11l.100km na trasie a w mieście ok 13l.100km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też wszystko zależy od stylu jzdy

Nie oszukujmy sie , 730 to potezny samochod i nie wierze ze komus uda sie zejsc ponizej 13 natrasie. Ja u siebie E30,325iT nie zsezedlem nigdy ponizej 11l na trasie, a to bez watpinia duzo mniejszy samochod. Ajechalem baardzo spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

moja 730 przy bardzo spokojnej jezdzie min 10l w trybie mieszanym 13,0-13,5l a na autostradzie jadac 180-200km/h 20l bardzo fajne furki a jedyna rzecza na ktora trzeba uwazac to paly z radarami sam ostatnio zarobilem 10p za przekroczenie predkosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jest.na.forum.zamieszczony.artykół.jak.kupić.bmw.jak.bedziesz.tego.wszystkiego.się.trzymał.to.napewno.kupisz.cos.dobrego...nieschodź.na.E-30.mniej.jak.1,8.jak.jesteś.młody.to.7-mke.wybij.sobie.z.głowy.bo.padniesz.na.tym.interesie.i.określ.się.do.czego.auto.Ci.potrzebne.na.twoim.miejscu.szarpnął.bym.się.na.e-30.a.potem.z.czasem.apetyt.rośnie.moze.jakaś.piątka.coś.polecam.E-34.2,0...24V...150.koni.dobre.autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
najlepiej zaczac moim zdaniem od e 30 minimum 2.0

jak na poczatek, bedzie cie cieszyc zabawa tym autkiem, jest todobry wybor na poczatek, w kazdym razie bmw 6 garnkow powinno posiadac , bez urazy dla czterocylindrowych, wszystkie bety sa o.k.

1,8 ma nawet lepsze osiągi od 2 l zwłaszcza 1,8 IS tylko dzwięk słabszy,

widziałem magików którzy jako pierwsze auto kupowali 200 KM pod maskę i kończyło się dosyć szybko i nie ciekawie, zwłaszcza że BMW to drift tylko :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok piotrek ,z ta 318 is ale mysle ze ma jakies pojecie o jezdzie to da sobie rade z 2 litrowka no i oczywiscie troche rozsadku.

ja osobiscie zaczynalem od 2.5 i wiem ze pierwszy kontakt z tym autem mozr byc niebezpieczny jezeli wpadnie w nieodpowiednie rece-niebezpieczna zabawka dla poczatkujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...