Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Zegary się tak szybko rozbiera, że gdyby się coś nie spodobało (zakładając, że było malowane markerem, lub czymś innym co można łatwo zmyć), to efekt można bez większego problemu odwrócić :). Co do widoczności wskazówek nie mam zastrzeżeń. Przy malowaniu uważajcie, bo są one dość ruchliwe :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wyglada ok w dzien i w nocy, tylko ze zalatwilem w ten sposob dwie sztuki zegarow, zadne z nich nie wytrzymaly presji i po zlozeniu w zadnych juz nie ruszyl obrotomierz ani ekonomizer....

Staralem sie robic to bardzo delikatnie a mimo wszystko nie udalo sie.

Moze robilem to zle....

Teraz czas poszukiwan sprawnych zegarow do E30 a to jest bardzo trudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jak miałem e34 wymianiłem w całej desce wraz z zegarami żarówki na czerwone diodowe zamienniki efekt świetny w próbowałem włożyć białe diody ale nie dało rady na biało bo już tarcze wchodzą w kolor bursztynowy, może z czasem w e39 też zmienię jak znajdę fotki z e34 w czerwono to wrzuće :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna tylko rada jezeli wymieniacie zarowni. Ja zrobilem ten blad i unikajcie wlozenia zarowek mocniejszych niz te ktore fabryka tam wcisnela. Gdzies kiedys przeczytalem, ze mozna spokojnie wlozyc 5W zarowki w zegary, zeby mocniej swiecilo (ori sa 3W). ****, nie robcie tego. Cale gniazda mialem wypalone. Fabryka dala 3W, mozecie nawet sobie wlozyc rozowo landrynkowe, ale niech to beda rozowo landrynkowe 3W ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ledno ale kiepska jakość i widać na nim jak by nie doświetlało a wcale tak nie jest ładnie równo każda część świeci.

19062009343.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

No i jak dla mniej to oświetlenie było mniej męczące w nocy niż oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...