Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Tanie felgi alu z Allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Nierozumiem stwierdzenia ze to podróby,jeszcze o felgach takich komentarzy nieslyszalem ale to niewazne. Osobiscie do tematu podchodze ostroznie ale tylko z tego wzgledu ze duza czesc felg pochodzi z rozbitkow i trzeba uwazac bo z kolem nie ma zartow i mysle ze bez ogledzin fachowca nie ma co kupowac. Mimo ze faktycznie ceny potrafią byc atrakcyjne. Pokazane fele naprawde spoko i mysle ze wzor czy bardziej czy mniej zblizony do orginalu to tylko indywidualna sprawa bo wszyscy wiemy ze na roznych wzorach felg auto bedzie wyglądalo inaczej,a jesli mowa o jakosci to mysle ze rowniez nieodbiegają.Mnie przekonaly i bylbym wstanie uwierzyc ze to seria ale skoro kolega mowi ze nie to znaczy ze tak jest.

Z ryzem dobre bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o podróbach miałem na myśli felgi nie sprzedawane przez sieć BMW. Robione przez innych producentów o wzorze prawie identycznym z oryginałem BMW. Felgi o których mówię są nowe i dlatego dziwi mnie taka niska cena. Prawdopodobnie pochodzą od chińskiego producenta, który jak wiadomo o jakość raczej mało dba: ma być dużo i tanio (taniej niż w Tesco ;) ) Poza tym w Chinach są inne normy jakościowe, które mogą znacznie odbiegać od norm EURO. Dlatego pojawiło się do was moje pytanie. Być może ktoś już kupił podobne felgi z Allegro. Z tego co wiem koleś sprzedaje do wielu modeli BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o podróbach miałem na myśli felgi nie sprzedawane przez sieć BMW. Robione przez innych producentów o wzorze prawie identycznym z oryginałem BMW. Felgi o których mówię są nowe i dlatego dziwi mnie taka niska cena. Prawdopodobnie pochodzą od chińskiego producenta, który jak wiadomo o jakość raczej mało dba: ma być dużo i tanio (taniej niż w Tesco ;) ) Poza tym w Chinach są inne normy jakościowe, które mogą znacznie odbiegać od norm EURO. Dlatego pojawiło się do was moje pytanie. Być może ktoś już kupił podobne felgi z Allegro. Z tego co wiem koleś sprzedaje do wielu modeli BMW.

zgadzam sie doszly mnie te same sluchy, jezeli to nie oryginal to bym uwazal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie kupil, wszedzie gdzie czytalem to odradzaja takie włoskie podróby, bo są po prostu za miękkie i za kruche na nasze drogi, zreszta kiedys w podobnym temacie wkleilem zdjecia takich felg uszkodzonych na naszych drobach i wyglądały nieciekawie.Lepiej dołożyć do oryginału, albo kupić jakieś ładne BBS czy inne nazistowskie fele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...