Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmer Dzieciom - Spot w Jedlinie Zdrój


Pola

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to że są wieksze potrzeby w DD niż wypad na rybke to zdaję sobie oczywiście z tego sprawę.

wiadomo że buty i spodnie są ważniejsze, ale czego chcą dzieci? (zgadzam się, że wycieczka do jakiś sztolni itp to doskonały pomysł. )

ale..... pamiętam, że jak byłem mały to potrzebowałem lampkę nad biurko, dostałem ją pod choinkę. ryczałem jak bóbr, bo uważalem, że lampka należy mi się jak psu buda a pod choinke to chciałem coś "extra" co sprawi mi frajdę. może moje myslenie jest pokręcone, ale zrobienie dzieciom zabawy w lokalu nie uważam za zły pomysł mimo świadomości większych potrzeb w DD. (wynajmiemy strój mikołaja i mordulcowi przykleimy brodę) chodzi mi o to by dzieci przyżyły (dostały) coś czego naprawdę nie przeżyły i może im się to szybko nie zdarzyć. podejrzewam że 1000zł to może byc mało na rachunek w knajpie, ale dajcie mi trochę czasu a może ja sam uzbieram taką kwotę. (lub chociaż zbliżoną do niej)

ps. zorientujcie się jaką wycieczkę by zrobić dzieciakom, sztolnie , twierdze itp bardzo mi się podobają. ja zorientuję się ile kosztowałaby impreza w lokalu , a w listopadzie zacznę robić ściepę wśród znajomych. potem wspólnie podejmiemy decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wynajmiemy strój mikołaja i mordulcowi przykleimy brodę)

Dziękuję za wyróżnienie jednakże nie posiadam aż tyle wdzięku i polotu jak również

moja aparycja może pozostawiac wiele do życzenia stąd pozostawię Tobie gizbern

bądź co bądź osobie bardziej obytej w towarzystwie ten zaszczyt boję się , że Dzieciaki

mogły by się mnie wystraszyc lub też popełniłbym jakies faux pas :shock:

A wracając do tematu myśle że chęci masz jak najlepsze tylko proponuje złapac za

telefon i zadzwonic do Pań opiekunek i powiedziec im że masz 1000zł chciałbys

im cos za te pieniądze kupic i od razu zrozumiesz ze zjedzenie obiadu / kolacji

w najlepszej restauracji to nie jest marzenie dzieciaków a wręcz przeciwnie

ich marzenia są znacznie bardziej przyziemne. Oczywiscie nie mam zamiaru Cie

powstrzymywac przed realizacją tego pomysłu , skoro nazbierasz 1-2 tys to nie

widze problemu zebys zabrał dzieciaki do najlepszej knajpy jednak moim zdaniem

to marnowanie kasy , za te pieniądze kupiłbys np 200 piłek i zapewnił im rozrywke

na przynajmniej rok czasu a wyjscie do restauracji to raptem 2 godziny. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedline wybraliśmy, ponieważ w czerwcu byliśmy w podziemnym mieście Osówka, a że DD w Jedlinie był blisko, a my mielismy uzbierane pieniązki na szczytny cel, więc postanowiliśmy przeznaczyć je dla tgego właśnie domu. Pozatym Akcja Dzien Dziecka miałą wiele perypetii, więc radzę poczytać temat, który byl założony w kwietniu na temat AKCJI DZIEń DZIECKA :)

Co do pomysłu Gizberna, pomysł fajny, ALE ..... ;)

Tak jak pisali moi przedmówcy, zdecydowanie dzieci potrzebują czegoś innego. Rozmawiałam z opiekunką i ona powiedziała, że dzieci marzą o przejażdzie samochodem, do tego marki BMW. Mysle, że należałoby o tym pomysleć,http://forum.maxbimmer.pl/images/smiles/grill1.gif

http://forum.maxbimmer.pl/images/smiles/grill1.gif jak przyjdzie wiosna i podjazd pod DD będzie mozliwy. Możemy wtedy wybrać się z dziećmi do jakiegoś podziemnego miasta czy twierdzy.Oczywiście, ilośc zabranych dzieci będzie zależna od tego ile nas pojedzie, ale z rozmowy z Panią opiekunką wywnioskowałam, że nie musza być to wszystkie dzieci. Mogą być to te, które najbardziej zasłużą, będa grzeczne itd. A oni, tzn opiekunowie, będą mieli też na nich jakis sposób, chodzi o system kar i nagród.Ale to dopiero na wiosnę, kiedy będzie w miare cieplo.

Pytaliśmy się, czy np intersują ich jakieś prezenty, które mają wartość finansowa ( np DVD). Słowa opiekunki " W sumie to tak .................. choć mają po DVD na grupę,fakt,że sprzęt się zużywa, ale bardziej będą cieszyć się, własnie z takich spotkań jak dzisiaj, gdzie mogą z Wami zagrać w piłkę, upiec kiełbaskę" Ta Pani właśnie podrzuciła pomysł, aby zabrać dzieci na przejażdzkę autami, wtedy też poznaje się bliżej dzieci.

Ale mając na uwadze zbliżające się świeta i wyjazd do Jedliny. Moim zdaniem na pewno powinnysmy zrobić paczki dla tych dzieci, aby każde miało coś dla siebie.Chłopak jak dowiedział się, że mamy paczki dla każdego, a nie na grupę, to był taki szczęśliwy ....

Możemy zrobić takie konkretne paczki, nie tylko słodycze. Poza tym, będzie zima, więc może jakies sanki, dupoloty, coś co przyda im przyda i będą mogli z tego korzystać, a na wiosne znowu piłki, gumy do skakania, skakanki ( wiem, z tajnych źródeł, że o tym marzą dziewczynki ;) ) itp. Moim zdaniem lepiej wydać pieniądze na coś praktycznego, coś co się im przyda. Gizbern piszesz o swoich prezentach, które dostałeś z okazji Świąt.Myślę, że te dzieci mają zdecydowanie inne dzieciństwop niż my mieliśmy i oni gdyby dostali taką lampkę tylko dla siebie, to może nie byliby najszczęsliwsi na świecie, ale wiedzieliby, że mają coś tylko dla siebie i nie muszą się z tym nikim dzielić. Ja też kioedyś dostałam pod choinkę lalkę, niby firmowa, super, świetna,ale ani trochę mi się nie podobała, przeleżała kupe lat na strychu. MYślę, że gdyby dziewczynki dostały takie lale, tylko dla siebie- byłyby szczęsliwe.Nie mówie, że mamy im kupowac lalki, tak tylko mi się przypomniało ;)

Pomysl z Mikołajem nie jest zły.Tyllko kto się za niego przebierze ;)Tak jak pisał Kosa, odetchniemy toszkę, zadzownię do Pani i będziemy ustalac szczególy happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl genialny (z przejazdzka samochodem...). 3 maluchow moze sie do mnie ladowac spokojnie :) .......

to juz próbowaliśmy przerabiać, i jest to nie możliwe , nikt nie odda dzici pod opiekę obcych......i nikt raczej nie weźmie odpowiedzialności za kilkoro dzieci poza terenem ośrodka,

więc tylko ew. pozostaje autokar z opiekunami z DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z opiekunką w niedziele, powiedziala, że jest to możliwe, oczywiście, po wcześniejszych rozmowach z p.dyrektor. To ona zaproponowała taki przejazd.Wtedy na dziesięcioro dzieci przypada 1 wychowawczyni. Ale może najpierw ustalmy, czy chcemy brać taką odppwiedzialność, bo jak nie, to nawet takiego tematu nie będę poruszać z panią d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z opiekunką w niedziele, powiedziala, że jest to możliwe, oczywiście, po wcześniejszych rozmowach z p.dyrektor. To ona zaproponowała taki przejazd.Wtedy na dziesięcioro dzieci przypada 1 wychowawczyni. Ale może najpierw ustalmy, czy chcemy brać taką odppwiedzialność, bo jak nie, to nawet takiego tematu nie będę poruszać z panią d.

no tak ale widząc zaangażowanie opiekunek............ :evil: nie sądzę,

ale do 1 samochodu wejdzie max czworo dzieci,

chyba że mówisz o autokarze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z opiekunką w niedziele, powiedziala, że jest to możliwe, oczywiście, po wcześniejszych rozmowach z p.dyrektor. To ona zaproponowała taki przejazd.Wtedy na dziesięcioro dzieci przypada 1 wychowawczyni. Ale może najpierw ustalmy, czy chcemy brać taką odppwiedzialność, bo jak nie, to nawet takiego tematu nie będę poruszać z panią d.

no tak ale widząc zaangażowanie opiekunek............ :evil: nie sądzę,

ale do 1 samochodu wejdzie max czworo dzieci,

chyba że mówisz o autokarze :mrgreen:

Co do opiekunek masz rację :( tylko taka jedna blondynka na czarno ubrana była w porządku, porozmawiała, doradziła itp. Co do ilości dzieci właśnie ona powiedziała, że nie muszą być wszystkie, gdy będzie już sprawa jasna, to oni wybiorą te dzieci, które najbardziej zasługują na taką nagrodę jaka jest przejazd samochodem czy zwiedzanie czegokolwiek. <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, byliście, widzieliście, rozmawialiście - wiecie lepiej - zostałem przekonany.

kase wśród znajomych i tak bedę zbierał.

czekam niecierpliwie na nowy wątek i kiedy jedziemy do DD.

ze swojej strony nalegam by był to weekend 16 grudnia, bo 9 grudnia mam ważne zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zawsze mozna polaczyc i przejazdzke BMW i obiad w restauracji. Mysle ze i z jednego i z drugiego dzieciaki rowno bardzo by sie cieszyly. Watpie, zeby ktokolwiek w zyciu wczesniej zrobil im dobry obiad, o obsludze juz nawet nie mowie. Tak jak mowiliscie wczesniej - odsapniemy troche, po czym proponuje zrobic jakies male spotkanie organizacyjne face 2 face wszystkich zainteresowanych. Zrobic dobra agende co i jak, i bierzemy sie za organizacje calosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ,że dyrektor DD może mieć obiekcje do zabierania dzieci do samchodów mimo ,że to byłaby frajda dla dzieciaków do tego dochodzi odpowiednia ilość autek i fotelików jak i trzeba pamiętać ,że gdy spadnie śnieg to w tamtych rejonach jest kiepsko z utrzymaniem się na drodze mimo łancuchów i tego typu zabiegów co może wywołać u dyr jakieś obawy).A gdyby to był autokar to prawdopodobnie poszłoby spokojniej z tematem odpowiedzialności i nie byłoby wybierania dzieci które miałyby jechać a które nie bo takie wybieranie może sie skończyć kiepską sytuacją między dziećmi po spocie.

Kwestia tylko czy autobus pomieści ok 40-45 osób koszt wynajęcia i bilety wstępu do któregoś z kompleksów Riese gdybyśmy chcieli wybrać opcję zwiedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...