Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dziwny świst powietrza....


Rekomendowane odpowiedzi

W autku jest fajnie, cicho i spokojnie, ale przy około 160-180 przy prawej stronie przedniej szyby/lusterka/drzwi pojawia się dziwny świst powietrza, którego po lewej nie ma ;)

Ktoś ma jakieś pomysły co to może być ? jak na razie wyciągam przy okazji lakierowania przednią szybę i wklejam jeszcze raz, przy okazji uszczelniając wszystko do granic możliwości, ale podejrzewam raczej uszczelkę przednich prawych drzwi. Da się jakoś tego pozbyć ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie mam to samo w coupe... (twoj to sedan?) ... czasami uszczelka lepiej

przylega do szyby, innym razem gorzej... tez zalezy od temperatury na zewnatrz.

ale biorac pod uwage, ze ograniczenie na autostradach mamy do 130, to problem

chyba nie jest znaczacy :mrgreen:

Tak sedan sedan.... tak 130.... ;] powiedzmy, że obrotomierz mam popsuty, prędkościomierz też, a połowa koni spod maski zdechła i przekłamywało ;)

Umówmy się tak oficjalnie, że to było gdzieś dam w dojczlandach ;] a tak nieoficjalnie.. że nikt nie kupuje blisko 200 konnego auta, żeby nim pomału jeździć :] Już pominę drobny fakt, że kupiłem go między innymi po to, żeby przełamać lęk po poprzednim aucie i dzwonie bo najnormlaniej w świecie... jak się czegoś boję, muszę stanąć z tym oko w oko i wygrać ;)

Przed:

squad06.jpg

2lns.jpg

1lns.jpg

Po:

crash.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj Bóg żebyś tak bume załatwił. Chociaż wtedy już by nie gwizdało :mrgreen:

Myśle,że mógłbyś dogiąć ramkę drzwi prawych. Jak oddałeś auto do lakierowania to raczej napewno tam mają blacharza,powiedz mu,żeby dogiął delikatnie ramke i powinno sie uspokoić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj Bóg żebyś tak bume załatwił. Chociaż wtedy już by nie gwizdało :mrgreen:

Myśle,że mógłbyś dogiąć ramkę drzwi prawych. Jak oddałeś auto do lakierowania to raczej napewno tam mają blacharza,powiedz mu,żeby dogiął delikatnie ramke i powinno sie uspokoić.

Buma zostaje w 100% orygiałem aż do bólu ;] i nie mam zamiaru jej rozbijać ;) no chyba, że ktoś się znowu na mnie targnie <bmw_4>

Co do ramki.... to wszystkie 4 furtki były na nowo ustawiane, więc nie powinno być problemu, szyba przednia uszczelniona, dzisiaj lakierowanko :] w sobotę składanie auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mialem fabryczną szybę to nie gwizdało. Po wymianie na nową (rysy) w okolicach 150kmh pojawia się cienki pisk w okolicach 2/3 wysokości z prawej strony szyby przedniej. Jak właściwie sprawdzić uszczelki ? Bo żeby mi poprawili tą szybę to muszę im udowodnić że gdzieś nieszczelność jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mialem fabryczną szybę to nie gwizdało. Po wymianie na nową (rysy) w okolicach 150kmh pojawia się cienki pisk w okolicach 2/3 wysokości z prawej strony szyby przedniej. Jak właściwie sprawdzić uszczelki ? Bo żeby mi poprawili tą szybę to muszę im udowodnić że gdzieś nieszczelność jest...

karszerem udowodnij, że masz nieszczelność... i już

a mi już nie gwizdaaaa <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...