Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Seria 1 Coupe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie moid malina, i to mi bardziej 3 przypomina niz prawdziwe nowe 3 bo tamto to zaczyna gabarytami do 5 dochodzic.. a to jest zgrabne i male... na dodatek paleta silnikow jest smieszna

135 twin turbo

128

123d twin variable turbo (2 turbiny o innych rozmiarach aby zapelnic rownomierne doladowanie w calym zakresie obrotow)

Jak wygram w totka kupie 123d ;]

[ Dodano: 3 Październik 07, 22:31 ]

całkiem niezła, ta wersja ze zdjęcia tarcze to ma naprawde wielkie, pewnie model 135 8)

dokladnie 3.5 twin turbo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod - wypas (jak w hatchbacku)

linia boczna do slupka - bajka (j/w)

ale to co sie z tylu dzieje = renault thalia + deawoo lanos (nie musze chyba mowic,

ze to nie sa superlatywy?)

generalnie "jedynka" w wersji 3-drzwiowej jest gitara... coupe nie jest ok ;)

no coz.. Chris Bangle rozpoczal rewolucje w design'ie nie koniecznie pozytywna,

chociaz do piateczki i trojeczki juz sie przekonalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadac - oba chętnie bym wciągnął - i to każdą ilośc :mrgreen: :mrgreen:

PS. Do jedynki trzeba się przyzwyczaic jak do pierwszego Focusa :wink: To dalej <bmw> po prostu myśl techniczna się zmienia. Dalej jest napęd na tył, dalej super prowadzenie, komfort i prestiż <bmw_2>

Podzielam zdanie Szwedu - podobają mi się silniki 3.5i uklon_bmw uklon_bmw w każdej otoczce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem fotki 1 Coupe jakis czas temu juz - o ile jedynka w wersji poprzedniej nie podobala mi sie zupelnie, o tyle Coupe mnie mile zaskoczylo :) moim zdaniem ladne autko, nie wiem tylko jakie tam maja byc montowane silniki

pisalem w postach... 3narazie znane mi to 3.5tt , 2.8 , 2,3vtt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyglada zaj... tylko te nowe BMW nie maja juz duszy!

będą miały za 15 lat :wink:

Ta dokladnie.. jakies gadanie o ''tym czyms i duszy''

Tak naprawde na poczatku moge sie zalorzyc ze nie wszystkim e36 podpasowalo swoimi nowofalowymi ksztaltami i tak jest teraz a pozniej bedaq sie spuszczac nad nia jaka to ona nie klasyczna <sciana>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...