Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nie pali na zimnym


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, 2 raz nie pójdę (chociaż bym chciał), żonka już burczy że już śpię w tym samochodzie...

[ Dodano: 23 Październik 07, 00:13 ]

Spróbuję rano, a w jakim trybie musi być żeby przytrzymać ? automat czy benzyna?

słuchaj! przysisk ma byc w automat! włanczasz zapłon i dopiero wciskasz przycisk i go trzymasz do chwili az przestanie mrugac zielona dioda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danich próbowałem ponownie palec mnie rozbolał i nic. Ale stało się coś innego. Podładowałem sobie trochę akumlator ok 4,5 godz. prostownikiem, założyłem go i próbowałem z tym przełączaniem na gaz, zakręciłem na benzynie i odpalił 1,2,3 i za każdym razem. Rebus stała noc nie odpaliła, teraz już 2 noce i odpaliła - stawiam na pompę... Ale z tym przełączaniem na gaz nic nie wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj! napewno cos zle robisz!jezeli masz bingo2 napewno ma opcje odpal na gazie! a z ta benzyna moze masz czujnik temperatury walniety! u gory przy termostacie sa dwa jeden czyta wskazink na desce a drugi komputer moze on cos miesza i zle dawkuje paliwo na zimnym silniku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem tak jak napisałeś : włączyłem zapłon,nacisnąłem przełączył na benzynę,nacisnąłem i trzymałem przełączył na auto i mrugała zielona,trzymałem dobrze ponad minutę i cały czas pulsowała :cry: Teraz (23:10) sprawdzałem i odpala cały czas na benzynie, rano też odpalił :?: Acha mam Bingo M ,niewiem czy to jest to samo co Bingo 2 ?

[ Dodano: 26 Październik 07, 08:59 ]

Niestety z awaryjnym odpalaniem nic nie wyszło, co do odpalania to po podładowaniu akumlatora pali prawie na dotyk :D . Na innym forum ludzie pisali że to może być właśnie wina akumlatora. Cytat z Vabika BMW "Pompa musi stworzyc odopowiednie cisnienie aby wtryski podały paliwo. Co za tym idzie. Przy słabym napieciu akumulatora podczas pracy rozrósznika spada napiecie i równoczesnie wydajnosc pompy. Tak to mozna wytlumaczyc w skrucie bo jeszcz dochodzi napiecie na cewke itp takze moze być to wina akumulatora." Także problem chyba jest rozwiązany, a przy okazji zafundowałem sobie nową pompę.

Dzięki za rady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...