Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ślizganko we Wrocławiu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Gdzie we Wrocku jest jakiś plac gdzie można by się trochę poślizgać, pomijając parkingi hipermarketów. Bo za każdym razem trochę daleko do Skarbimierza jechać ;-)

Czyli, gdzie ślizgacie się we Wrocku, ja ostatnio trochę się pobawiłem na parkingu przy Hali orbita, ale mało miejsca no i te płotki niskie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłeś w skarbku, to zawiedziony będziesz bo miejsca trochę mało, :lol: oczywiście zależy do czego......... :roll:

Własnie mało, ale w mieście super specjalnych wymagań to nie mam ;-)

Parking przy osobowickim...... :)

To się dzisiaj na ślizganko wieczorem wybiorę :)

I czekam na jeszcze jakieś lokalizacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to wszędzie mozna.no a za tydzień mamy rajdzik właśnie na dwóch placykach+kawałek oesu :mrgreen: :mrgreen: .

i teraz niewiem czy jechać na spot czy na kjs. :roll: pytanie_bmw pytanie_bmw

ale jak będzie śnieg to chyba wystartuję,tylko osłona pod michę by się przydała!! <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Mickiewicza po prawej stronie jak jedziesz od mostu zwierzynieckiego przed stawionem jaet fajny parking spory

Chyba kojarzę ten parking,będę dzisiaj sprawdzał,dam znać po testach gdzie najlepiej :-)

A ulicom też nie daruję,ale ...... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na niskich lakach znam :) jest nawet spoko .

Ten o ktorym ktos pisal na brochowie to tez znam bo to moje okolice i fajny jest ale tylko w zime jak ubije sie snieg i zakryje dziury . Na lato tego parkingu nie polecam bo zabardzo dziurawy ale tej zimy posmigalem na nim zanim snieg zamienil sie w nierowna lodowa tafle :) oczywiscie parking jest zdala od zabudowan ale nie moglo sie obejsc bez przyjazdu policji :) dobrze ze wtedy stalem a nie krecilem :P ogolnie czesto policja sie tak kreci bo na tym odcinku ginely kable tepsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Więc tak...., byłem na małym ślizganku, kilka razy zresztą ;-)

Na mickiewicza parking rzeczywiście jest,ale to już takie z braku laku, mało miejsca.

Na osobowicach przy cmentarzy daje radę, ale teraz jak się lodzio zrobił i do tego nierówny to tak różnie z tym ślizganiem, ale plac jest fajny :)

Na Brochowie nie wiem gdzie toto :?

Co do niskich łąk to jutro podjadę bo akurat będę niedaleko :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wlasciwie to jak sie slizga na pustym parkingu to policja ma prawo sie przyczepic? jest jakis paragraf na to? ja sie slizgalem kiedys u siebie w Kłodzku pod leklerkiem i mi tylko sprawdzili trzezwosc ale powiedzieli ze nic nie moga zrobic bo to nie "droga publiczna". a jak myslicie co by bylo np. na parkingu na osobowicach?

Nie wiem, przez chwilę to się nawet nad tym zastanowiłem i spojrzałem czy jakiś smerf sie niepojawia na horyzoncie ;-)

Ale właśnie,co mogą zrobić podczas takiej akcji??Jak się ślizgałem pod milenijnym, ludzie jakoś tak dziwnie patrzyli ;-) w każdym bądź razie ktoś mądry mógłby się znaleźć i zadzwonć po niebieskich i co wtedy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...