Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


GTECH minihamownia?


woz

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!

Czy ktos sie moze orientuje, czy te male mierniki GTECH sa cokolwiek warte i faktycznie trafnie mierza KM, przyspieszenie itd? czy to raczej bzdura? Mierzyl ktos kiedykolwiek czyms takim?

Pozdro

[ Dodano: 3 Listopad 07, 11:45 ]

sorry, zapomnielm dodac linka ;)

http://moto.allegro.pl/item261319706_g_tech_pro_sprawdz_osiagi_gtech_hamownia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są rózne wersje tego urządzenia , tzn maja mniej lub wiecej funkcji nie mniej jednak

urządzenie jest dosc "wrażliwe" na wszelkie zaburzenia pomiaru (zmiany biegów ,

zakołysanie autem itp itd) , kiedys na spocie mielismy na spocie G-techa i cos tam

probowalismy mierzyc ale szczerze to moim zdaniem szkoda kasy na to urządzenie , lepiej

wydaj 100zł na normalna hamownie niz 350-450zł na tego Gtecha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za stowke? jak najbardziej, gdybym tylko wiedzial gdzie znajde we wrocku hamownie za 100zl. Jedyna o ktorej wiem to jest na krakowskiej, ale znajomy rzucil mi sumke w granicach 250zl za jeden wjazd, i dlatego pomyslalem, ze jesli jeden wjazd na hamownie ma kosztowac polowe takiego urzadzenia, to wtedy mozna byloby pomyslec. Masz jakies namiary na jakas w miare przystepnahamownei we wrocku?

A tak poza tym, to dieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem okazje probowac bardzo podobnego (czyli podobny przedzial cenowy) G-Tech'a w swojej <bmw>

ale sprawdzalismy tylko i wylacznie przyspieszenie 0-100...

wyniki byly bardzo realne - bo sprawdzilismy tez fiacika Coupe 16V Turbo, ktory

sprawdzany byl wczesniej na duzo lepszym G-Techu i czas byl ten sam - 7.06s.

w mojej wyszlo 9.34s na 215/55/17", 2 osoby na pokladzie, ale chyba nigdy tak dobrze

biegow nie zmienialem, bo fabryka podaje 10s na 195/60/15.

podstawowa wada urzadzenia jest to, ze trzeba je przykleic do szyby i idealnie

wypoziomowac (co zajmuje kolo minuty), jest to warunek niezbedny dla uzyskania

rzeczywistych wskazan.

jesli chodzi o pomiar mocy - to nie wiem jak to ma dzialac - chyba tylko przy V-max

mozna to sprawdzic.

generalnie, jesli zamierzasz przeprowadzac jakies tuningi etapami,

to jak najbardziej polecam - bo znajac moment i 0-100 km/h poczatkowe, mozna

okreslic w przyblizeniu zmiane momentu przy pomocy przyspieszenia po modyfikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za stowke? jak najbardziej, gdybym tylko wiedzial gdzie znajde we wrocku hamownie za 100zl. Jedyna o ktorej wiem to jest na krakowskiej, ale znajomy rzucil mi sumke w granicach 250zl za jeden wjazd, i dlatego pomyslalem, ze jesli jeden wjazd na hamownie ma kosztowac polowe takiego urzadzenia, to wtedy mozna byloby pomyslec. Masz jakies namiary na jakas w miare przystepnahamownei we wrocku?

A tak poza tym, to dieki za info :)

Polecam kolege mirasa 502730289 pomiar na bardzo dokladnej hamowni...przy wiekszej ilosci osob pewnie zejdzie ponizej 100 zl (5 aut np) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...